Kimbino
Kimbino

Nakupujete v dm drogerie? Dm aplikácia vám pomôže ušetriť!

28. novembra 2023

V Kimbino pokračujeme veľkým seriálom o aplikáciách. Tentoraz si na mušku zoberieme populárnu dm drogerie. Ich vlastná dm aplikácia je obľúbená, a to nielen u žien. Využívať ju môže naozaj každý a vďaka pár kliknutiam ušetríte pri každom nákupe.

Ako si ju stiahnuť, ako dm aplikácia funguje a na aké výhody sa môžete tešiť? To si rozoberieme v tomto článku.

dm app

Stiahnite si dm appku do svojho mobilu

Keďže všetky obľúbené reťazce chcú napredovať a ponúkať stále lepšie a užívateľsky priateľskejšie služby, aj dm drogerie nahradila svoju starú plastovú zákaznícku kartu modernou a sviežou aplikáciou. Tá je ľahko dostupná nielen mladým generáciám, ale aj tým starším. Stiahnuť si ju zvládne úplne každý.

Aplikácia sa volá Moja dm-App a stiahnuť si ju môžete ako na Google Play, tak aj na App Store. Po stiahnutí sa registrujte alebo prihláste a už si môžete užívať výhody dm aplikácie. Svoju kartu active beauty si poľahky prepojíte cestou Moja dm ->active beauty -> Prepojiť kontá a napíšete posledných 10 čísel vašej zákazníckej karty. Nastavte si svoju obľúbenú dm drogerie predajňu a môžete začať!

dm aplikácia

TIP: Je dm drogerie aj vaša srdcovka? Prezrite si najnovší dm drogerie leták.

Ako funguje dm aplikácia?

Moja dm-App funguje úplne jednoducho. Aktivujete si kupóny, zbierate body, ktoré potom môžete pri nákupe využiť. Všetky kupóny tak máte stále pri sebe, uložené vo svojom mobile. Pokiaľ nazbierate určitý počet bodov, predavačky sa vás pri pokladni vždy spýtajú, či si ich chcete uplatniť. Vtedy zadáte svoj kód a na nákup získate zľavu na základe počtu uplatnených bodov.

Jednými z najväčších výhod, ktoré dm aplikácia prináša, sú pohodlnosť a flexibilita. Už žiadne mrhanie času hľadaním papierových kupónov alebo zabúdanie na ich použitie. Všetko máte jednoducho dostupné vo vašom smartfóne. Okrem toho dm appka nevyžaduje žiadne ďalšie zložité kroky – stačí ju mať stiahnutú a aktivovanú. S jasným a intuitívnym rozhraním je možné rýchlo sledovať váš pokrok, body a dostupné zľavy. Užívať si však môžete ešte oveľa viac výhod. Poďme sa na ne spoločne pozrieť.

TIP: Aplikáciu dm drogerie si môžete prepojiť aj so svojim kontom active beauty.

Užívajte si tieto výhody dm app

Šetrenie pomocou kupónov a bodov sú určite tými najväčšími výhodami. Moja dm-App však prináša oveľa viac.

dm drogerie

Môžete ju využiť na rýchle a jednoduché online nakupovanie svojich obľúbených produktov, akými sú napríklad mydlá, sprchové gély či krém na ruky. Tieto produkty si potom môžete poľahky expresne vyzdvihnúť v dm drogerie predajni. Do svojho nákupného zoznamu si môžete uložiť produkty, ktoré plánujete kúpiť, patria k vašim obľúbeným a môžete zistiť ich dostupnosť na vybranej pobočke. Vidíte aj, aké produkty ste už v minulosti kúpili a aplikácia vám bude navyše pravidelne odporúčať výrobky, ktoré by vás mohli zaujímať.

Súčasťou dm appky je aj praktický produktový skener a vždy viete, ktoré produkty sú dostupné. Tie môžete navyše aj hodnotiť. No a opäť treba spomenúť bezstarostnosť v podobe kupónov vždy poruke. Aplikácia dm sa tak rozhodne vyplatí.

TIP: Po stiahnutí appky okamžite získate BONUS 500 bodov (5 €), ktorý platí 30 dní. 

Záver

Ak teda v dm drogerie nakupujete často, prečo nespojiť príjemné s užitočným? Stiahnite si aplikáciu Moja dm-App, zaregistrujte sa alebo sa prihláste a užívajte si výhody nielen počas nakupovania v predajni, ale aj v pohodlí vášho domova. Užívatelia si aplikáciu pochvaľujú, o čom sa môžeme presvedčiť aj na App Store či Google Play. Vysoké hodnotenia vychádzajú hlavne z jej jednoduchého používania a príjemného užívateľského rozhrania. Zbieranie bodov a uplatňovanie kupónov nebolo nikdy takto dostupné!


Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.