Kimbino
Kimbino

Veľká noc 2024 - akciové letáky a katalógy

Všetky letáky
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Veľká noc 2024

S príchodom jari sa nezadržateľne blíži aj oslava Veľkej noci. Veľká noc je pre kresťanov oslavou zmŕtvychvstania Ježiša Krista, no k oslavám Veľkej noci sa pripájajú aj iné vierovyznania.

Veľká noc 2024 (Veľkonočný pondelok) pripadá tento rok na dátum 1. apríla. Tento dátum sa mení každý rok. Niekedy sa Veľká noc oslavuje už v marci, inokedy pripadne tento dátum na apríl.

Na Slovensku sme zviknutí tento sviatok oslavovať tradičným jedlom a pestrofarebnou výzdobou domácnosti. Na veľkonočnom stole nesmie chýbať koláč v podobe barančeka, či zdobené vajíčka - kraslice.

Tým, čo sa nechce piecť, či vytvárať ozdoby vlastnoručne, sú určené veľkonočné ponuky, ktoré si pripravujú mnohé obchody. Rôzne dobroty sú v tomto období za skvelé ceny a ozdoby môžete použiť opätovne aj o rok.

Pozrite si aktuálne akcie na obľúbené veľkonočné produkty

Kinder
Kinder Surprise
Čokoláda
Banány v čokoláde
Voňavka
Toaletná voda

Ďalšie letáky

REKLAMA

Veľkonočné zaujímavosti zo sveta

 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Počas Veľkej noci ľudia vo Veľkej Británii utratia za čokoládové výrobky 10 % z toho, čo za celý rok. Každoročne sa tu predá najviac sladkostí.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Američania pošľú svojej rodine a priateľom každý rok približne 43 miliónov veľkonočných prianí. Niektoré dokonca vyrábajú ručne.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Obyvatelia Bermudských ostrovov si púšťajú vlastnoručne vyrobených šarkanov každý Veľký piatok.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Vo Fínsku sa deti prezliekajú za čarodejníkov a čarodejnice. Potom chodia po uliciach a prosia okoloidúcich o vajíčka.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  V Izraeli, kde bol údajne ukrižovaný Ježiš Kristus, sa ľudia tradične vydávajú na pochod rovnakou cestou, ktorou šiel Ježiš v deň ukrižovania.