Veľká noc 2022 - akciové letáky a katalógy

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne letáky.

Veľká noc 2022

S príchodom jari sa nezadržateľne blíži aj oslava Veľkej noci. Veľká noc je pre kresťanov oslavou zmŕtvychvstania Ježiša Krista, no k oslavám Veľkej noci sa pripájajú aj iné vierovyznania. Veľká noc 2022 pripadá tento rok na dátum 17. apríla. Tento dátum sa mení každý rok. Niekedy sa Veľká noc oslavuje už v marci, inokedy pripadne tento dátum na apríl.
Na Slovensku sme zviknutí tento sviatok oslavovať tradičným jedlom a pestrofarebnou výzdobou domácnosti. Na veľkonočnom stole nesmie chýbať koláč v podobe barančeka, či zdobené vajíčka - kraslice.
Tým, čo sa nechce piecť, či vytvárať ozdoby vlastnoručne, sú určené veľkonočné ponuky, ktoré si pripravujú mnohé obchody. Rôzne dobroty sú v tomto období za skvelé ceny a ozdoby môžete použiť opätovne aj o rok.

Ďalšie letáky

Kimbino-white

Aaa reproduktory, televízory či monitory...

Áno, to chcem

Veľkonočné zaujímavosti zo sveta

 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Počas Veľkej noci ľudia vo Veľkej Británii utratia za čokoládové výrobky 10 % z toho, čo za celý rok. Každoročne sa tu predá najviac sladkostí.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Američania pošľú svojej rodine a priateľom každý rok približne 43 miliónov veľkonočných prianí. Niektoré dokonca vyrábajú ručne.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Obyvatelia Bermudských ostrovov si púšťajú vlastnoručne vyrobených šarkanov každý Veľký piatok.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  Vo Fínsku sa deti prezliekajú za čarodejníkov a čarodejnice. Potom chodia po uliciach a prosia okoloidúcich o vajíčka.
 • Veľkonočné zaujímavosti zo sveta
  V Izraeli, kde bol údajne ukrižovaný Ježiš Kristus, sa ľudia tradične vydávajú na pochod rovnakou cestou, ktorou šiel Ježiš v deň ukrižovania.
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt