KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Holíč
Auto Kelly
3/5

Auto Kelly Holíč leták od 09.08.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA

Auto Kelly Holíč leták

3/5
Actual brochure
Obchod Auto Kelly môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Auto Kelly typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Auto Kelly pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 09.08.2022, nájdete tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab.

Obchod Auto Kelly má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín, Zvolen. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.autokelly.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Auto Kelly.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Auto Kelly, pretože o ponukách obchodu Auto Kelly budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Auto Kelly
    Auto Kelly