Libex
3/5

Libex Gelnica leták od 19.09.2022 - aktuálna akcia

Libex Gelnica leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Libex. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Obchod Libex je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Libex pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 19.09.2022? Pozrite sa tu! Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Libex, nakúpiť môžete napríklad v meste Banská Bystrica, Žilina, Námestovo, Nováky. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.libex.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Libex. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Libex sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Libex nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Libex
Libex