Kika
3/5

Kika Košice leták + Black Friday

Kika Košice leták

3/5
Actual brochure
Obchod Kika môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Kika typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb?

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Kika, nakúpiť môžete napríklad v meste Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Poprad, Topoľčany. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.kika.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Kika online.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu Kika, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu Kika.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Kika v meste Košice

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Kika
Kika