Baťa
3/5

Baťa Košice leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Baťa Košice leták

3/5
Actual brochure
Obchod Baťa je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Baťa je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Baťa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Baťa. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Košice, Prešov, Trenčín, Žilina. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu bata.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Baťa.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché začať šetriť vďaka výhodným nákupom!

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Baťa sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Baťa nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Baťa v meste Košice

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Baťa
Baťa