Kimbino
Považská Bystrica
Kimbino
Považská Bystrica
REKLAMA
Lidl
3.5/5

Lidl Považská Bystrica leták na tento týždeň od 30.05.2024

Pobočky Lidl v meste Považská Bystrica a okolí

Pobočky z kategórie v meste Považská Bystrica

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl v Považská Bystrica - Váš Zdroj Aktuálnych Akcií a Zliav

Vítame vás na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky od spoločnosti Lidl pre mesto Považská Bystrica. Nezabúdame, že nie sme samotný obchod, ale portál, ktorý vám poskytuje prehľad o aktuálnych letákoch.

Lidl má bohatú históriu v Považskej Bystrici. Naša prvá pobočka otvorila svoje brány pre zákazníkov len pred pár rokmi. Odvtedy sme rozšírili našu prítomnosť a momentálne prevádzkujeme viacero pobočiek v meste. Niektoré z našich pobočiek v Považskej Bystrici sú:

  • Lidl Považská Bystrica – Ul. Hlavná 1
  • Lidl Považská Bystrica – Ul. SNP 23
  • Lidl Považská Bystrica – Námestie Slobody 7

Ak potrebujete viac informácií, ako sú otváracie hodiny alebo presnú adresu našich pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku spoločnosti Lidl na adrese lidl.sk.

Väčšina našich Lidl obchodov v Považskej Bystrici má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok až sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Aktuálne zľavy a akcie v obchode

Teší nás, že môžeme ponúknuť rôzne zľavy a akcie v našom obchode v Považskej Bystrici. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponukami pre mesto. Náš obchod je známy svojimi výhodnými cenami a širokým sortimentom kvalitných výrobkov.

Medzi našimi najpopulárnejšími značkami a produktmi patria:

  • Bio Organic: Zdravé a certifikované ekologické potraviny
  • Deluxe: Luxusné jedlá a vybrané kulinárske špeciality
  • Freshona: Čerstvé ovocie, zelenina a konzervy
  • Milbona: Mliečne výrobky a dezerty vyrobené s láskou

Momentálne ponúkame špeciálnu zľavu vo vami vyhľadávanom Lidl leták. Tento leták je platný od 30.05.2024. Ak chcete prehľadný zoznam všetkých zliav a akcií, navštívte našu stránku Kimbino.sk.

Užite si výhody a zľavy, ktoré vám ponúka Lidl v Považskej Bystrici. Nezabudnite sledovať našu stránku, aby ste nezmeškali žiadne nové zľavy a akcie. Tešíme sa na vašu návštevu!

Lidl Považská Bystrica leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Považskej Bystrici. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Považskej Bystrici.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Považskej Bystrice nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Považskej Bystrici, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA