Lidl
3.5/5

Lidl Gelnica leták - aktuálna akcia + Vianoce

REKLAMA
REKLAMA

LIDL Gelnica leták

3.5/5
Actual brochure
Obchod Lidl je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Lidl nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Lidl prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Aj Bratislava, Košice, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov má svoje pobočky obchodu Lidl. Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu lidl.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Lidl kdekoľvek ste.

Ako na jednoduché a bezbolestné šetrenie? Predsa cez lacnejšie nákupy!

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Lidl sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Lidl nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Lidl
Lidl