Sintra
3/5

Sintra Bardejov leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Sintra Bardejov leták

3/5
Actual brochure
Obchod Sintra môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. V obchode Sintra nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Sintra pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.12.2022, nájdete tu. Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Ak chcete nakupovať v obchode Sintra, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Poprad, Svit, Vysoké Tatry, Kežmarok, Revúca. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu sintrapoprad.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Sintra môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Sintra. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Sintra.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Sintra
Sintra