Kimbino
Bardejov
Kimbino
Bardejov
REKLAMA

Lidl Bardejov leták na tento týždeň

Lidl

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Bardejov

Najnovší Lidl leták platí aj v meste Bardejov. Nakupujte za skvelé ceny a využite všetky akcie. Aktuálny leták platí vždy týždeň. Na niekoľkých stranách vám poskytuje široký výber potravín, doplnkov do domácnosti či náradia. Okrem bežnej ponuky, si Lidl každý týždeň pripravý aj sortiment špeciálneho tovaru, podľa ktorého nový leták aj pomenuje. Medzi obľúbené akcie patrí napríklad Česko-Slovenský týždeň, Americký týždeň a XXL týždeň.

Výhodou je, že ak máte predajňu Lidl ďaleko, nakupovať môžete niektoré výrobky aj z pohodlia domova. Spoločnosť má internetový obchod nazývaný Lidl shop. Nájdete v ňom úplne všetky veci, okrem potravín. 

V meste Bardejov sa nachádza jedna predajňa Lidl. V prípade, že neviete kde sa nachádza a aké sú jej otváracie hodiny, môžete si to pozrieť priamo na našej stránke. Ak chcete vedieť, aké zľavy ponúka, pozrite si online leták, ktorý nájdete priamo tu. V platnosti je rovnako ako papierová verzia a to od 25.07.2024 - 28.07.2024. Poprípade si pozrite viac informácií o spoločnosti na oficiálnej webstránke lidl.sk

Hľadáte nejaký špecifický produkt, no nie je práve teraz v akcii? Počkajte si na Lidl leták na budúci týždeň. Obchod pravidelne aktualizuje svoju ponuku a vychádza tak v ústrety každému zákazníkovi. 

Lidl Bardejov nie je jedinou predajňou, ktorá sa nachádza na Slovensku. Okrem tohto mesta sú predajne napríklad v Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava. A ak by ste chceli nakupovať v iných obchodoch z rovnakej kategórie, nakupujte napríklad v Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

REKLAMA
REKLAMA