Kimbino
Bardejov
Kimbino
Bardejov
REKLAMA

Kaufland Bardejov leták na tento týždeň od 25.07.2024

Kaufland

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland v Bardejove: Objavte Najnovšie Zľavy a Akcie

Vitajte na našom webovom portáli, kde vám radi predstavíme najnovší leták od Kauflandu pre Bardejov.

Kaufland je jedným z najväčších maloobchodných reťazcov, ktorý ponúka široký sortiment výrobkov za výhodné ceny. V Bardejove je tiež pobočka Kauflandu, ktorá je obľúbená medzi miestnymi obyvateľmi. Pobočka Kauflandu v Bardejove je ideálnym miestom pre váš nákup.

Ak hľadáte Kaufland v Bardejove, nižšie nájdete adresu pobočky:

Adresa: Ľudovíta Štúra 1339, 085 01 Bardejov

Väčšina predajní Kaufland na Sloensku má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok: 7:00–21:00
 • Utorok: 7:00–21:00
 • Streda: 7:00–21:00
 • Štvrtok: 7:00–21:00
 • Piatok: 7:00–21:00
 • Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

Zľavy a akcie

Pobočka Kaufland v Bardejove pravidelne prináša skvelé zľavy a akcie pre svojich zákazníkov. Na našej stránke Kimbino.sk môžete nájsť aktuálny leták s výhodnými ponukami pre mesto Bardejov. Momentálne prinášame Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia, ktorý je platný od 25.07.2024.

Kaufland je známy svojimi vlastnými značkami, ktoré zaručujú kvalitu za výhodné ceny. Na pobočke v Bardejove nájdete široký sortiment výrobkov vrátane:

 • Čerstvé ovocie a zelenina
 • Mäsové výrobky
 • Pečivo a pekárenské výrobky
 • Mliečne výrobky
 • Sušené potraviny
 • A mnoho ďalších

Vyberte si zo širokej ponuky a využite výhody, ktoré ponúka Kaufland v Bardejove. Na našej stránke Kimbino.sk si môžete prezerať aktuálne zľavy a akcie, ktoré sme pripravili pre Bardejov.

Pamätajte, že môžete tiež využiť online leták Kaufland pre Bardejov, ktorý je dostupný na našej stránke. Ušetrite ešte viac a nakupujte z pohodlia vášho domova.

Všetky informácie o pobočke Kaufland v Bardejove, aktuálnych zľavách a akciách nájdete na našej webovej stránke Kimbino.sk.

O meste bardejov

Bardejov, historické mesto na východe Slovenska, vás očarí svojím bohatým kultúrnym dedičstvom a úchvatnou atmosférou. Prejdite sa po malebných uličkách, obdivujte nádherný radnicový námestie a navštívte obchod Kaufland pre široký výber kvalitných produktov a výhodné ponuky. Zažite kúzlo Bardejova už dnes.

Kaufland leták od štvrtka prináša zaujímavé zľavy. Ak ste si v ňom však nič nenašli, pozrite si tiež ďalšie letáky od iných obchodov. Z rovnakej kategórie sú obchody Lidl, Tesco, Billa, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Bardejov tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile.

REKLAMA
REKLAMA