Mountfield
3/5

Mountfield Fiľakovo leták od 26.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Mountfield Fiľakovo leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod Mountfield! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Mountfield je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Mountfield svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 26.09.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb?

Ak chcete nakupovať v obchode Mountfield, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Prešov, Dunajská Streda, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica. Nenašli ste na našich stránkach čo ste hľadali? Skúste oficiálnu webovú stránku obchodu www.mountfield.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Mountfield.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Mountfield. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Mountfield.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Mountfield v meste Fiľakovo

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Mountfield
Mountfield