Kimbino
Poprad
Kimbino
Poprad
REKLAMA
Lidl
3.5/5

Lidl Poprad leták na tento týždeň od 30.05.2024

Pobočky Lidl v meste Poprad a okolí

Pobočky z kategórie v meste Poprad

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Poprad - Objavte Najnovšie Letáky a Akcie

Sme tu, aby sme vám priniesli najnovšie letáky a akcie z obľúbeného obchodného reťazca Lidl. Lidl je dobre známy svojou širokou ponukou kvalitných výrobkov za skvelé ceny. V Poprade otvoril svoje prvé pobočky pred pár rokmi, a odvtedy sa stal neodmysliteľnou súčasťou tohto úžasného mesta.

V súčasnosti má Lidl v Poprade viacero pobočiek. Niektoré z nich sú:

  • Lidl Poprad - Tatra Park, Ulica M. R. Štefánika 1260
  • Lidl Poprad - Juh, Ulica J. Záborského 1292
  • Lidl Poprad - Sever, Ulica J. Záborského 490

 

Ak hľadáte viac informácií o našich obchodoch, ich otváracích hodinách a presných adresách, navštívte našu oficiálnu webovú stránku na lidl.sk. Tam nájdete všetko, čo potrebujete vedieť.

Väčšina predajní v Poprade má nasledovné otváracie hodiny:

Pondelok - Sobota 7:00 – 21:00
Nedeľa 8:00 – 20:00

Akčné Lidl letáky a zľavy v meste Poprad

Lidl v Poprade prináša neustále nové akcie a zľavy, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze a zároveň si užiť kvalitné produkty. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete Lidl leták - najnovší leták s výhodami práve pre Poprad tu. To je miesto, kde môžete objaviť úžasné ponuky na potraviny, čerstvé produkty, domáce spotrebiče a ďalšie.

Lidl je známy pre svoje vlastné značky a produkty najvyššej kvality. Medzi najobľúbenejšie patria:

  • Freshona - čerstvé a kvalitné potraviny
  • Deluxe - luxusné delikatesy a špeciálne produkty
  • Esmara - moderné a štýlové oblečenie pre ženy
  • Ernesto - praktické kuchynské pomôcky a nádoby
  • Cien - cenovo dostupné výrobky pre každodenné použitie

Nezmeškajte žiadnu príležitosť ušetriť peniaze a nakupovať v Lidle v Poprade. Lidl leták platí od 30.05.2024, a na našej stránke Kimbino.sk ho môžete nájsť. Stačí kliknúť tu a objaviť všetky fantastické ponuky.

Lidl Poprad leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Poprade. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Poprade.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Popradu nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Poprade, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom."

REKLAMA
REKLAMA