Kimbino
Poprad
Kimbino
Poprad
REKLAMA
Kaufland
4/5

Kaufland Poprad leták na tento týždeň od 30.05.2024

Pobočky Kaufland v meste Poprad a okolí

Pobočky z kategórie v meste Poprad

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland Poprad - Váš najlepší nákupný partner v meste

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Kaufland v Poprade! Kaufland je dôverhodná značka reťazca supermarketov a hypermarketov, ktorá je prítomná nielen v Nemecku, ale aj v mnohých ďalších krajinách vrátane Slovenska. Spoločnosť Lidl & Schwarz-Gruppe, do ktorej Kaufland patrí, prevádzkuje tieto obchody a je známa svojím kvalitným sortimentom a výhodnými ponukami.

História Kauflandu v Poprade

Kaufland otvoril svoje prvé pobočky v Poprade v roku 2000, čím začala dlhá a úspešná história tejto značky v našom meste. V súčasnosti nájdete viacero pobočiek Kauflandu po celom Poprade:

 • Kaufland Poprad - Jiřího Wolkera, 058 01 Poprad
 • Kaufland Poprad - Moyzesova 4067/3, 058 01 Poprad

Ak potrebujete informácie o otváracích hodinách a adrese ďalších pobočiek v Poprade, navštívte prosím našu oficiálnu webovú stránku na adrese kaufland.sk. Tu nájdete všetky podrobnosti o jednotlivých pobočkách. Väčšina Kauflandov v Poprade má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok: 7:00–21:00
 • Utorok: 7:00–21:00
 • Streda: 7:00–21:00
 • Štvrtok: 7:00–21:00
 • Piatok: 7:00–21:00
 • Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciové Ponuky v Kauflande Poprad

Kaufland Poprad prináša širokú škálu zľav a akcií pre našich verných zákazníkov. V našom obchode nájdete široký sortiment rôznych produktov, vrátane čerstvých potravín, domácnostských potrieb, elektroniky a ďalších. Sme hrdí na to, že ponúkame výrobky najvyššej kvality za veľmi výhodné ceny.

V našom letáku, ktorý nájdete na našej webovej stránke Kimbino.sk, si môžete pozrieť aktuálne zľavy a ponuky pre Poprad. Aktuálne vám prinášame leták s názvom "Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia", ktorý je platný od 23.05.2024. V tomto letáku nájdete skvelé zľavy a ponuky na mnoho obľúbených značiek a produktov, ako aj našu vlastnú privátnu značku.

V sortimente Kauflandu Poprad nájdete mnoho známych značiek a výrobkov, ktoré si obľúbili zákazníci po celom svete. Okrem toho ponúkame aj výrobky pod našimi vlastnými privátnymi značkami, ktoré sú špeciálne vyrobené pre nás. Niektoré z našich súkromných značiek sú:

 • K-Bio – Produkty bez farbív a zvýrazňovačov chuti
 • K-Classic baby – Hygienické potreby pre deti
 • K-Classic bezlaktózové – Mliečne produkty s nízkym obsahom laktózy
 • K-take it veggie – Potraviny rastlinného pôvodu
 • SWITCH ON – Domáce elektrospotrebiče
 • Cultura Vini – Sortiment vín

Ak hľadáte skvelé zľavy a ponuky z Kauflandu v Poprade, nezabudnite navštíviť našu stránku Kimbino.sk, kde si môžete prezrieť aktuálny leták tu. Nechajte sa inšpirovať našimi výhodnými ponukami a nakupujte s rozvahou.

O meste Poprad

Poprad, je mesto zasadené v horskom rade Vysokých Tatier. Je to malebné mesto ponúkajúce dych berúcu prírodnú krásu a outdoorové dobrodružstvá. Objevte očarujúce centrum mesta, preskúmajte úchvatný Tatranský národný park a navštívte obchod Kaufland pre široký výber kvalitných produktov a lákavé ponuky. Prijmite kúzlo Popradu.

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Poprad tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile."

REKLAMA
REKLAMA