Kimbino
Nové Zámky
Kimbino
Nové Zámky
REKLAMA
Lidl
3.5/5

Lidl Nové Zámky leták na tento týždeň od 30.05.2024

Pobočky Lidl v meste Nové Zámky a okolí

Pobočky z kategórie v meste Nové Zámky

Ďalšie letáky z kategórie

Vitajte na našej stránke s najnovšími letákmi Lidl pre Nové Zámky!

Vítame vás na našej stránke, ktorá vám prináša najaktuálnejšie letáky Lidl pre Nové Zámky. Predstavujeme vám obchod Lidl v Nových Zámkoch, jeho históriu a ponuku. Lidl je významným maloobchodným reťazcom, ktorý si získal svojou kvalitou a výhodnými cenami obľubu mnohých zákazníkov. Prvé pobočky Lidl v Nových Zámkoch sa otvorili v roku 2005 a odvtedy sa počet filiálok neustále zväčšuje.

V súčasnosti máme v Nových Zámkoch viacero pobočiek, ktoré sú umiestnené na rôznych miestach po celej mestskej oblasti. Tu sú niektoré z nich:

  • Pobočka Lidl Nové Zámky, Špitálska 5, 940 01 Nové Zámky
  • Pobočka Lidl Nové Zámky, Bajzova 10, 940 01 Nové Zámky

Ak hľadáte informácie o otváracích hodinách a adrese ďalších pobočiek v Nových Zámkoch, odporúčame vám navštíviť oficiálnu webovú stránku Lidl na lidl.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. Našou úlohou je poskytnúť vám prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Nové Zámky.

Väčšina Lidl obchodov v Nových Zámkoch má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok až piatok: 7:00 – 21:00
  • Sobota: 7:00 – 21:00
  • Nedeľa: 8:00 – 20:00

Akcie a zľavy v Lidl Nové Zámky

Lidl je známy svojimi skvelými akciami a zľavami. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponukami pre Lidl v Nových Zámkoch. Najnovší leták, Lidl leták, vám prináša množstvo výhodných ponúk, vrátane niektorých z našich najobľúbenejších značiek a produktov.

Ponuky v letáku sú platné od 30.05.2024 a nájdete v nich širokú škálu produktov od potravín po drogériu a spotrebný tovar. Lidl je známy aj svojimi vlastnými značkami, ako napríklad Deluxe, Bio Organic, alebo Freshona, ktoré vám prinášajú kvalitné produkty za výhodné ceny.

Naša stránka vám ponúka pohodlný spôsob, ako si prezrieť a porovnať aktuálne ponuky Lidl v Nových Zámkoch. Stačí kliknúť tu a budete presmerovaní na stránku s najnovším letákom. Nezabudnite si pravidelne kontrolovať letáky, aby vám neunikli žiadne výhodné príležitosti a zľavy.

Využite skvelé akcie a zľavy v obchodoch Lidl v Nových Zámkoch a urobte si nákupy za najlepšie ceny. Ďakujeme vám, že navštevujete našu stránku a poskytujeme vám prehľad o najnovších letákoch Lidl pre Nové Zámky.

Lidl Nové Zámky leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Nových Zámkoch. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Nových Zámkoch.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Nových Zámkov nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Nových Zámkoch, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA