Kimbino
Nové Zámky
Kimbino
Nové Zámky
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Nové Zámky leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Nové Zámky a okolí

Pobočky z kategórie v meste Nové Zámky

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Nové Zámky - Váš obľúbený obchodný partner

Nové Zámky, malebné mesto na juhu Slovenska, je miestom, kde mnoho obyvateľov a návštevníkov ocení kvalitný nákup. Preto sme tu pre vás so skvelým letákom od Billa, popredného maloobchodného reťazca so širokou ponukou kvalitných potravín a tovaru pre domácnosť.

História Billa v Nových Zámkoch

Billa je dlhodobo prítomná v Nových Zámkoch a od svojho prvého otvorenia sa teší veľkej obľube medzi miestnymi obyvateľmi. Momentálne majú viacero pobočiek v tomto meste, aby vám priniesli skvelý výber a výhodné nákupy.

Ak hľadáte najbližšiu pobočku Billa v Nových Zámkoch, tu je niekoľko adries, na ktorých ich nájdete:

  • Billa Nové Zámky - Adresa: Gábora Bethlena 8031, 940 02 Nové Zámky
  • Billa Nové Zámky - Adresa: S. H. Vajanského 46B, 940 02 Nové Zámky

Pre kompletné informácie o otváracích hodinách a presných adresách všetkých pobočiek v Nových Zámkoch navštívte oficiálnu webovú stránku Billa na billa.sk. Väčšina pobočiek na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Zľavy a akcie v Billa Nové Zámky

Billa v Nových Zámkoch prináša širokú škálu zľavových akcií, ktoré oceníte. Ponúka vám množstvo zľavnených produktov a výhodných ponúk, ktoré robia nákupy v Bille ešte príjemnejšími.

V sortimente nájdete širokú paletu potravín a tovaru pre domácnosť. Billa ponúka všetko, čo potrebujete - čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso a ryby a mnoho ďalších výrobkov. Pobočky v Nových Zámkoch majú tiež vlastné značky a produkty, ako sú marka Clever, ktoré sú známe svojou kvalitou za výhodné ceny.

Ak sa chcete pozrieť na aktuálny leták s ponukami a zľavami pre Nové Zámky, navštívte webovú stránku na tu. Tu nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták", ktorý je platný od 22.05.2024. Ak chcete využiť tieto skvelé ponuky, kliknite tu a dostanete sa priamo na leták.

Billa v Nových Zámkoch vám prináša skvelé nákupné možnosti s kvalitnými produktmi a výhodnými cenami. Navštívte Billu ešte dnes a využite všetky výhody, ktoré vám ponúka!

Najčastejšie otázky k Billa Nové Zámky

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA