Kimbino
Nové Zámky
Kimbino
Nové Zámky
REKLAMA
Kaufland
4/5

Kaufland Nové Zámky leták na tento týždeň od 30.05.2024

Pobočky Kaufland v meste Nové Zámky a okolí

Pobočky z kategórie v meste Nové Zámky

Ďalšie letáky z kategórie

Kaufland v Nových Zámkoch: Objavte Najnovšie Zľavy a Akcie

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame aktuálne letáky od Kauflandu pre mesto Nové Zámky. Predstavujeme vám ponuky z Kauflandu Nové Zámky, aby sme vám uľahčili prehľadávanie letákov. Naším cieľom je poskytnúť vám jednoduchý prístup k najnovším informáciám o zľavách a akciách Kaufland v Nových Zámkoch.

Kaufland otvoril svoje prvé pobočky v Nových Zámkoch v minulosti a odvtedy sme svedkami ich rastúcej prítomnosti v tomto meste. Momentálne Kaufland prevádzkuje niekoľko pobočiek v Nových Zámkoch a tu je niekoľko z nich:

 • Kaufland Nové Zámky - Adresa: Športová 8383/1, 940 64 Nové Zámky-Dolná kapsa

Ak potrebujete viac informácií, ako napríklad otváracie hodiny alebo presné adresy všetkých pobočiek, navštívte našu webovú stránku na adrese Kimbino.sk. Väčšina Kaufland obchodov na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok: 7:00–21:00
 • Utorok: 7:00–21:00
 • Streda: 7:00–21:00
 • Štvrtok: 7:00–21:00
 • Piatok: 7:00–21:00
 • Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

Aktuálne Zľavy a Akcie Kaufland v Nových Zámkoch

Na našej stránke nájdete najnovší leták Kaufland pre Nové Zámky tu. Ponúkame vám jednoduchý prístup k tomuto akciovému letáku. V letáku nájdete množstvo zľavových ponúk a výhodných akcií priamo z obchodu Kaufland.

Kaufland je známy pre svoje výhodné ponuky a široký výber produktov. V letáku nájdete značky, ktoré sú s Kauflandom spojené a mnoho ďalších. V sortimente obchodu Kaufland nájdete rôzne produkty, ako napríklad:

 • Čerstvé ovocie a zelenina
 • Mäsové výrobky a ryby
 • Mliečne výrobky a chladiace produkty
 • Sladkosti a pečivo
 • Domáce potreby a drogéria
 • A oveľa viac!

Naša stránka vám umožňuje prehľadne prezerať akciové letáky, takže nezmeškáte žiadne zaujímavé zľavy a ponuky. Nezabudnite sledovať náš web pre najnovší leták Kaufland v Nových Zámkoch. Najnovší leták, Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia, platí od 23.05.2024.

Pri nákupe v Kauflande v Nových Zámkoch si môžete byť istí, že získate kvalitné produkty za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať našim letákom a ušetrite vďaka Kauflandu. Nezabudnite navštíviť našu stránku pre najnovšie zľavy a akcie od Kauflandu v Nových Zámkoch.

Nové Zámky, historické mesto na juhozápade Slovenska, ohromuje svojou architektonickou krásou a kultúrnym dedičstvom. Obdivujte veľkolepú pevnosť, ponorte sa do miestnej histórie a tradícií a navštívte obchod Kaufland pre široký výber kvalitných produktov a lákavé akcie. Zažite pôvab Nových Zámkov už dnes.

Kaufland: Najčastejšie kladené otázky

1. Aké sú otváracie hodiny Kauflandu?

Väčšina Kaufland obchodov má nasledovné otváracie hodiny:

 • Pondelok - Sobota: 7:00–21:00
 • Nedeľa: 8:00–20:00

2. Aké sú aktuálne zľavy a akcie v Kauflande?

Aktuálne zľavy a akcie v Kauflande môžete nájsť jednoducho kliknutím na odkaz tu.

3. Kde môžem nájsť letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland?

Letáky s ponukami a zľavami pre Kaufland nájdete na našej webovej stránke s letákmi pre Nové Zámky tu.

4. Má Kaufland aj online nákupné možnosti?

Áno, Kaufland poskytuje aj online nákupné možnosti s názvom online trhovisko. Nájdete ho na ich oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

5. Aké sú možnosti platby v Kauflande?

V Kauflande je možné platiť hotovosťou, bankovou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami, ako napríklad mobilom, či hodinkami.

6. Poskytuje Kaufland službu doručenia tovaru?

Kaufland ponúka službu doručenia tovaru. Presné podrobnosti o službe doručenia, vrátane dostupných oblastí a časových rozsahov, nájdete na oficiálnej webovej stránke kaufland.sk.

7. Má Kaufland vernostný program pre zákazníkov?

Áno, Kaufland má vernostný program pre zákazníkov s názvom Kaufland Card a môžete ho mať jednoducho v mobile aj vy. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu a vernostnú kartu budete mať vždy so sebou v mobile."

REKLAMA
REKLAMA