Kimbino
Galanta x
Kimbino
Galanta x
REKLAMA
Lidl
3.5/5

Lidl Galanta leták na tento týždeň od 15.04.2024

Pobočky Lidl v meste Galanta a okolí

Pobočky z kategórie v meste Galanta

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Galanta - Objavte Najnovšie Letáky a Akcie

Lidl je jedným z najobľúbenejších obchodov v meste Galanta. Prvá pobočka Lidl v Galante otvorila svoje dvere pred pár rokmi a odvtedy si získala veľkú popularitu medzi miestnymi obyvateľmi. Dnes môžete nájsť viacero pobočiek Lidl v celej Galante. Niektoré z nich sú:

  • Lidl Galanta - Centrum, Adresa: Ulica 123, Galanta, Telefónne číslo: 123 456 789
  • Lidl Galanta - Priemyselná Zóna, Adresa: Ulica 456, Galanta, Telefónne číslo: 987 654 321

Na oficiálnych webových stránkach Lidl nájdete ďalšie informácie, ako sú otváracie hodiny a adresy všetkých pobočiek v Galante. Navštívte prosím stránku lidl.sk pre podrobnosti.

Väčšina obchodov Lidl v Galante má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok až Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciový Lidl leták pre Galantu

Už teraz vám prinášame najnovší leták Lidl Galanta! Na našej stránke Kimbino.sk si môžete prezrieť aktuálny leták Lidl pre mesto Galanta. Ponúkame vám prehľadné zobrazenie všetkých zľavnených produktov, akcií a špeciálnych ponúk, ktoré Lidl práve pre vás pripravil.

V našom letáku Lidl leták, ktorý je platný od 15.04.2024, nájdete skvelé zľavy na široký sortiment produktov. Lidl je známy svojimi kvalitnými značkami a výrobkami. Medzi najobľúbenejšie patrí značka Fresh&Free, ktorá ponúka čerstvé ovocie a zeleninu v skvelej kvalite. Okrem toho Lidl ponúka aj širokú škálu výrobkov pre domácnosť, od nábytku až po elektroniku.

Na našej stránke nájdete leták Lidl Galanta v interaktívnom formáte, ktorý vám umožní jednoduché prechádzanie jednotlivých stránok letáku. Stačí kliknúť tu a začnite objavovať skvelé ponuky a zľavy.

Nezmeškajte túto príležitosť a využite všetky výhody, ktoré ponúka Lidl v Galante. Sledujte našu stránku Kimbino.sk a nechajte sa inšpirovať širokou ponukou a skvelými cenami.

Pripomeňme, že leták Lidl Galanta sa pravidelne mení, preto sa vždy vracajte na našu stránku Kimbino.sk, aby ste nezmeškali najnovšie zľavy a akcie.

Lidl Galanta leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Galante. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Galante.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Galanty nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Galante, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Galanta x
Kimbino
Lidl

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.