Kimbino
Galanta
Kimbino
Galanta
REKLAMA

Tesco Galanta leták od 26.06.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Tesco

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Galanta: Najlepší supermarket v meste

Vitajte na Kimbino, váš spoľahlivý zdroj aktuálnych Tesco letákov pre Galantu! Galanta je živým mestom v Dolnom Žitnom Poli a Tesco je tu pre vás, aby vám prinieslo kvalitné produkty a výhodné ponuky. Od svojho otvorenia Tesco stojí pri vás a poskytuje vám všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný nákup.

V Galante nájdete pobočku Tesco na nasledovnej adrese:

 • Drevená 762/2, 924 01 Galanta

Väčšina pobočiek Tesco v Galante má nasledovné otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Galanta

Tesco Galanta prináša množstvo výhod pre svojich zákazníkov, vrátane pravidelných zliav a akcií. Ich široký sortiment obsahuje populárne značky ako aj cenovo dostupné vlastné značky. V Tesco Galanta nájdete pestrofarebný výber produktov. Sem patria potraviny, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, široký sortiment drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše bežné potreby.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Galante, navštívte našu stránku tu. Pripravili sme pre vás prehľadné informácie, aby váš nákup bol čo najjednoduchší a výhodnejší!

Samozrejme, predajne Tesco sú prítomné nielen v meste Galanta, ale aj v iných mestách. Napríklad ich nájdete v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Galanta

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Galantu?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - leták pre Tesco Galantu. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Galante?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Galante sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Galanta?
Tesco Galanta pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Galanta?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Galanta. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Galanta?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Galanta.

REKLAMA
REKLAMA