Kimbino
Galanta
Kimbino
Galanta
REKLAMA

Billa Galanta leták na tento týždeň od 17.07.2024

Billa

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Galanta - Váš Oblúbený Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Galanta. Sme tu pre vás ako nezávislá platforma, ktorá vám poskytuje aktuálne informácie o akciách a ponukách, aby ste boli vždy v obraze.

Informácie o Meste Galanta

Galanta je príjemné mesto nachádzajúce sa na západnom Slovensku. Je známe svojou bohatou históriou a pôvabným okolím. Mesto ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom širokú paletu obchodov, služieb a kultúrnych zážitkov.

História Obchodu Billa v Galante

Obchod Billa otvoril svou pobočku v meste Galanta s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre miestnych obyvateľov. Odvtedy sa Billa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia.

Pobočka Billa v Galante sa nachádza na adrese:

  • Billa Galanta - Adresa: Šafárikova 43, 924 01 Galanta

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Galante nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Galante

Obchod Billa v Galante vám prináša širokú paletu zliav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, výhodné balenia a špeciálne zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš každodenný život. Ponúkam čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a ďalšie potraviny. Billa tiež ponúka vlastnú značku Clever, ktorá prináša široký výber výrobkov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Galante, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Galanta. Leták je platný od 10.07.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Galante prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a objavte najlepšie ponuky pre váš domov a rodinu. Navštívte nás na Kimbino.sk a objavte svet zliav a výhod, ktoré vám prináša obchod Billa v Galante.

Urobte si radosť a ušetrite pri každom nákupe v obchode Billa v meste Galanta!

Najčastejšie otázky k Billa Galanta

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA