Kimbino
Dunajská Streda
Kimbino
Dunajská Streda

Lidl Dunajská Streda leták na tento týždeň od 17.06.2024

REKLAMA
Lidl
REKLAMA

Pobočky Lidl v meste Dunajská Streda a okolí

Pobočky z kategórie v meste Dunajská Streda

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Dunajská Streda - Váš Najobľúbenejší Supermarket v Dunajskej Strede!

Lidl je jedným z najobľúbenejších obchodov v meste Dunajská Streda. Prvá pobočka Lidl v Dunajskej Strede otvorila svoje dvere len pred niekoľkými rokmi, a okamžite si získal veľkú popularitu medzi miestnymi obyvateľmi. Dnes môžete nájsť viacero pobočiek Lidl v Dunajskej Strede. Niektoré z nich sú:

  • Lidl Dunajská Streda - Centrum, Ulica 123, Dunajská Streda. Telefónne číslo: 123 456 789
  • Lidl Dunajská Streda - Mestský Park, Ulica 456, Dunajská Streda. Tlefónne číslo: 987 654 321

Na oficiálnych webových stránkach Lidl nájdete ďalšie informácie, ako sú otváracie hodiny a adresy všetkých pobočiek v Dunajskej Strede. Navštívte prosím stránku lidl.sk pre podrobnosti.

Väčšina obchodov Lidl v Dunajskej Strede má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok až Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciový Lidl leták pre Dunajskú Stredu

Už teraz vám prinášame najnovší leták Lidl Dunajská Streda!
Na našej stránke Kimbino.sk si môžete prezrieť aktuálny leták Lidl pre mesto Dunajská Streda. Ponúkame vám prehľadné zobrazenie všetkých zľavnených produktov, akcií a špeciálnych ponúk, ktoré Lidl práve pre vás pripravil.

V našom letáku Lidl leták, ktorý je platný od 20.06.2024, nájdete skvelé zľavy na široký sortiment produktov. Lidl je známy svojimi kvalitnými značkami a výrobkami. Medzi najobľúbenejšie patrí napríklad značka Pilos, ktorá ponúka mliečne výrobky v skvelej kvalite, či Pikok, ktorá sa zameriava na mäsové výrobky. Okrem toho Lidl ponúka aj širokú škálu výrobkov pre domácnosť, od nábytku až po elektroniku.

Na našej stránke nájdete leták Lidl Dunajská Streda v interaktívnom formáte, ktorý vám umožní jednoduché prechádzanie jednotlivých stránok letáku. Stačí kliknúť tu a začnite objavovať skvelé ponuky a zľavy.

Nezmeškajte túto príležitosť a využite všetky výhody, ktoré ponúka Lidl v Dunajskej Strede. Sledujte našu stránku Kimbino.sk a nechajte sa inšpirovať širokou ponukou a skvelými cenami.

Pripomíname, že leták Lidl Dunajská Streda sa pravidelne mení, preto sa vždy vracajte na našu stránku Kimbino.sk, aby ste nezmeškali najnovšie zľavy a akcie.

Lidl Dunajská Streda leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Dunajskej Strede. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Dunajskej Strede.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Dunajskej Stredy nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Dunajskej Strede, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA