Kimbino
Dunajská Streda
Kimbino
Dunajská Streda

Billa Dunajská Streda leták na tento týždeň od 19.06.2024

REKLAMA
Billa
REKLAMA

Pobočky Billa v meste Dunajská Streda a okolí

Pobočky z kategórie v meste Dunajská Streda

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Dunajská Streda - Váš najobľúbenejší obchodný partner

Dunajská Streda, živé mesto na juhozápade Slovenska, je miestom, kde nájdete vynikajúce nákupné možnosti. A práve preto sme tu pre vás s novým letákom od Billa, popredného maloobchodného reťazca so širokou ponukou kvalitných potravín a tovaru pre domácnosť.

História Billa v Dunajskej Strede

Billa už pred pár rokmi otvorila svoju pobočku v tomto meste. Od svojho prvého otvorenia sa snažili poskytovať najlepší nákupný zážitok miestnym obyvateľom a získali si ich dôveru.

Ak hľadáte najbližšiu pobočku Billa v Dunajskej Strede, jej adresa je:

  • Billa Dunajská Streda - Adresa: Veľkoblahovská cesta 6565/9A, 929 01 Dunajská Streda

Pre kompletné informácie o otváracích hodinách a presné adresy všetkých našich pobočiek v Dunajskej Strede navštívte oficiálnu webovú stránku Billa na billa.sk. Väčšina pobočiek má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Zľavy a akcie v Billa Dunajská Streda

Billa v Dunajskej Strede prináša širokú škálu zľavových akcií, ktoré oceníte. Ponúka vám výhodné zľavy a špeciálne ponuky, aby vám umožnili uskutočniť skvelé nákupy.

V sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre vašu domácnosť. Billa ponúka široký výber čerstvého ovocia a zeleniny, kvalitného mäsa a rybieho tovaru a ďalšie potraviny. Majú tiež vlastné značky a produkty, ako sú produkty značky Clever, ktoré sú známe svojou vysokou kvalitou za výhodné ceny.

Ak si chcete prezrieť aktuálny leták s ponukami a zľavami pre Dunajskú Stredu, navštívte našu webovú stránku na Kimbino.sk. Tu nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták", ktorý je platný od 19.06.2024. Ak chcete využiť tieto skvelé ponuky, kliknite tu a dostanete sa priamo na leták.

Billa v Dunajskej Strede je tu, aby vám poskytla skvelý nákupný zážitok s kvalitnými produktmi a výhodnými cenami. Navštívte ich ešte dnes a využite všetky výhody, ktoré vám ponúka!

Najčastejšie otázky k Billa Dunajská Streda

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA