Slovnaft
3/5

Slovnaft Dolný Kubín leták od 13.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Slovnaft Dolný Kubín leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Slovnaft. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode Slovnaft nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Zákazníci si už zvykli, že Slovnaft pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú tu, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od 13.09.2022. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen.

Obchod Slovnaft má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Nitra, Žilina. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu slovnaft.sk/sk nájdete celú ich ponuku.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Slovnaft.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Akčná ponuka obchodu Slovnaft býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu Slovnaft nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Slovnaft v meste Dolný Kubín

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Slovnaft
Slovnaft