Kimbino
Kimbino
Fresh
3/5

FRESH Brezno leták (od štvrtka 30.11.2023)

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolia mesta Brezno

Pobočky Fresh v meste Brezno a okolí

Pobočky z kategórie v meste Brezno

Ďalšie letáky z kategórie

Fresh v Brezne: Pohodlný nákup pre každého

Fresh sa stal synonymom pre kvalitné a cenovo dostupné nákupy v meste Brezno. S pobočkou umiestnenou priamo v srdci mesta, Fresh ponúka obyvateľom široký výber produktov, čerstvých potravín a každodenných potrieb.

Pre obyvateľov Brezna je Fresh obchodom, kde nájdu nielen široký sortiment tovaru, ale aj príjemný a rýchly nákup. To všetko je podporené filozofiou Fresh, ktorá je založená na zásadách kvality, čerstvosti a profesionálnosti.

Orientačné otváracie hodiny obchodu Fresh v Brezne:

  • pondelok 6:00–20:00
  • utorok 6:00–20:00
  • streda 6:00–20:00
  • štvrtok 6:00–20:00
  • piatok 6:00–20:00
  • sobota 6:00–20:00
  • nedeľa 8:00–18:00

Objavte úspory s Fresh v Brezne

Zákazníci Fresh Brezno sú zvyknutí na pravidelné zľavy a akčné ponuky, ktoré sú šitie na mieru ich potrebám. Obchod ponúka čerstvé potraviny, široký výber mäsa, pekárenských a mliečnych výrobkov, ale aj produkty pre domácnosť a osobnú hygienu.

Na webových stránkach obchodu Fresh nájdete aktuálne informácie o propagačných akciách a špeciálnych ponukách. Ale pre prehľad aktuálnych zliav a ponúk v Brezne môžete využiť aj našu webovú stránku Kimbino.sk. Stačí kliknúť tu a môžete prelistovať najnovší aktuálny Fresh leták pre Brezno, platný od 23.11.2023.

Často kladené otázky

1. Kde nájdem najnovší Fresh leták Brezno?
Najnovší leták Fresh pre mesto Brezno je vždy k dispozícii na našej stránke tu, kde môžete jednoducho a pohodlne zistiť aktuálne zľavy a ponuky. Kliknite tu a začnite šetriť už dnes.

2. Ako kvalitné sú produkty v obchode Fresh v Brezne?
Fresh je známy svojou nekompromisnou kvalitou. Ponúka čerstvé a kvalitné produkty, ktoré sú pravidelne kontrolované, aby spĺňali najvyššie štandardy.

3. Sú v obchode Fresh v Brezne špeciálne zľavy a ponuky?
Áno, Fresh pravidelne ponúka zákazníkom špeciálne zľavy a akčné ponuky, ktoré sú detailne opísané v aktuálnom letáku, dostupnom na Kimbino.sk.

REKLAMA
REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Fresh

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.