Kimbino
Kimbino
Lidl
3.5/5

Lidl Brezno leták na tento týždeň

REKLAMA

Pobočky Lidl v meste Brezno a okolí

Pobočky z kategórie v meste Brezno

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Brezno

Nakupujte potraviny za skvelé ceny v Lidl Brezno. V tomto meste sa nachádza jedna predajňa, ktorá však poskytuje veľké množstvo zliav. Otváracie hodiny, ale aj adresu si môžete pozrieť tu. Okrem potravín v nej nájdete tiež produkty do dielne, oblečenie či doplnky do domácnosti. A ak radi ochutnávate zahraničné výrobky, určite vás potešia akcie, ako napríklad Americký či Mexický týždeň.

Aktuálny leták pre mesto Brezno platí týždeň a pozrieť si ho môžete buď v papierovej alebo online forme. Online leták si viete pozrieť tu a je v platnosti od 29.02.2024 - 03.03.2024. 

Ak by vás zaujímali ďalšie informácie o spoločnosti Lidl, pozrite si ich oficiálnu web stránku lidl.sk. Na tú sa vám oplatí pozrieť aj vtedy, ak sa vám nechce ísť do predajne. Nájdete tu internetový obchod Lidl shop

Pestrá ponuka zľavnených výrobkov vás čaká nielen v aktuálnom letáku. Lidl leták na budúci týždeň bude taktiež plný skvelých zliav. Na svoje si príde každý zákazník. Leták Lidl je jednoducho zárukou výhodných nákupov. 

V Lidli môžete nakupovať na celom Slovensku. Okrem Brezna ho nájdete v mestách ako napríklad Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

REKLAMA
REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Lidl

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.