Koruna
3/5

Koruna Bratislava leták od 09.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Koruna Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Obchod Koruna je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode Koruna nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Koruna pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 09.12.2022? Pozrite sa tu! Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Kraj?

Obchod Koruna má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Žilina, Považská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Čadca, Trstená. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu potravinykoruna.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Koruna kdekoľvek ste.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Koruna. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Koruna.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Koruna
Koruna