Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Martin
Lidl
3.5/5

Lidl Martin leták na tento týždeň od 28.09.2023

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Lidl v meste Martin a okolí

Pobočky z kategórie v meste Martin

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Martin - Váš Najobľúbenejší Supermarket v Martine!

Vítajte na našej stránke, kde Vám prinášame najnovšie letáky zo spoločnosti Lidl pre mesto Martin. Našim cieľom je poskytnúť Vám prehľad o aktuálnych akciách a ponukách Lidl v Martine.

Mesto Martin má bohatú históriu a Lidl je súčasťou tejto komunity. Lidl otvoril svoje prvé predajne v Martine pred niekoľkými rokmi. Odvtedy rozšíril svoju prítomnosť a momentálne má viacero pobočiek v tomto meste. Medzi niektoré z adries predajní v Martine patria:

  • Komenského 10029/20, 036 01 Martin-Záturčie
  • Priekopská 10164/49A, 036 01 Martin-Priekopa
  • Aurela Stodolu 2, 036 01 Martin-Záturčie

Ak potrebujete viac informácií, ako sú presné otváracie hodiny jednotlivých predajní alebo podrobnosti o ponuke Lidl v Martine, odporúčame navštíviť oficiálnu webovú stránku Lidl na adrese lidl.sk. Nájdete tam kompletné informácie o prevádzkovej sieti, sortimente a zľavách.

Väčšina predajní Lidl v Martine má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Akciové letáky Lidl pre Martin

Lidl v Martine pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie, ktoré by ste nemali prehliadnuť. Na našej stránke Kimbino.sk si môžete prezrieť aktuálny leták s názvom Lidl leták. Tento leták je platný od 25.09.2023.

Lidl letáky obsahujú výhodné ponuky z rôznych kategórií, vrátane potravín, čerstvých výrobkov, drogérie, spotrebného tovaru a mnoho ďalších. Nechýbajú v nich ani obľúbené sezónne produkty a špeciálne akcie, ktoré Vám pomôžu ušetriť pri nákupe.

Prehliadnite si najnovší leták Lidl leták a využite výhodné ceny a zľavy na produkty, ktoré potrebujete. Prejdením na tento odkaz tu získate prístup k najnovšiemu Lidl letáku v Martine.

Lidl Martin leták je tu vždy pre vás

Sme tu pre Vás, aby sme Vám prinášali najnovšie informácie o akciách a ponukách Lidl v Martine. Preto nás pravidelne navštevujte a nezmeškajte žiadne skvelé zľavy. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Martine.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Martina nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Martine, nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Lidl

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.