Kimbino
Martin
Kimbino
Martin

Billa Martin leták na tento týždeň od 19.06.2024

REKLAMA
Billa
REKLAMA

Pobočky Billa v meste Martin a okolí

Pobočky z kategórie v meste Martin

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Martin - Váš obľúbený obchodný partner v Martine

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa v Martine! Billa je jednou z najobľúbenejších značiek supermarketov na Slovensku, a sme tu, aby sme vám poskytli informácie o ich aktuálnych ponukách v Martine.

Informácie o obchode Billa

Billa je reťazec supermarketov s bohatou históriou a kvalitným sortimentom. Na Slovensku má viacero pobočiek aj v meste Martine. Ak hľadáte informácie o pobočkách Billa v Martine, tu sú niektoré z nich:

  • Billa Martin - Adresa: Námestie SNP 2, 036 01 Martin
  • Billa Martin - Adresa: OC Campo di Martin, Jilemnického 63, 036 01 Martin-Košúty
  • Billa Martin - Adresa: Pltníky 2 Tulip, 036 01 Martin-Záturčie

Na oficiálnej webovej stránke Billa na adrese billa.sk nájdete kompletný zoznam pobočiek v Martine vrátane otváracích hodín a adries. Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Billa v Martine sú nasledovné:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Martin - Pôvabné mesto v srdci Slovenska

Martin je malebné mesto nachádzajúce sa v srdci Slovenska. Mesto sa pýši svojou bohatou kultúrnou a historickou dedičinou, čo ho robí atraktívnym cieľom pre turistov aj miestnych obyvateľov. Medzi najvýznamnejšie pamiatky patria Slovenské národné múzeum - Múzeum Andreja Kmeťa, Vojenské múzeum, Martinský hrad a Kultúrno-informačné centrum.

Martin je aj významným centrom pre šport a rekreáciu. Okolie mesta ponúka možnosti pre turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a mnoho ďalších outdoorových aktivít. Mestský park s nádhernými zelenými plochami a jazerom je ideálnym miestom na prechádzky a oddych.

Aktuálne ponuky v Bille Martin

Billa Martin prináša svojim zákazníkom široký výber zliav a akcií. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálne letáky, v ktorých si môžete prezrieť ponuky a zľavy v Bille Martin. Pravidelne aktualizujeme letáky, aby sme vám priniesli najnovšie a najvýhodnejšie ponuky.

Môžete sa tešiť na široký sortiment produktov značky Billa a aj na privátnu značku Clever, ktorá vám prináša viac ako 250 produktov za výhodné ceny. V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje každodenné nákupy - čerstvé ovocie a zeleninu, pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, konzervy a mnoho ďalších.

Navštívte našu stránku Kimbino.sk a prezrite si aktuálny leták s názvom "Billa leták", kde nájdete skvelé zľavy a ponuky na produkty značky Billa aj značky Clever. Nezmeškajte túto príležitosť ušetriť a využiť výhodné ponuky v Billa Martin.

Najčastejšie otázky k Billa Martin

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA