Kimbino
Hlohovec
Kimbino
Hlohovec

Lidl Hlohovec leták na tento týždeň od 17.06.2024

REKLAMA
Lidl
REKLAMA

Pobočky Lidl v meste Hlohovec a okolí

Pobočky z kategórie v meste Hlohovec

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Hlohovec - Objavte najnovšie letáky a akcie z Hlohovca

Vítame vás na našej webovej stránke, kde vám prinášame najaktuálnejšie letáky zo obchodu Lidl v Hlohovci. Naša stránka nie je samotným obchodom, ale poskytujeme vám prehľad a informácie o najnovších akciách a zľavách Lidl v meste Hlohovec, na jednom mieste.

Lidl je obľúbeným obchodným reťazcom, ktorý vstúpil na slovenský trh už v roku 2004. V Hlohovci majú minimálne jednu predajňu na nasledovnej adrese:

Pobočka Lidl Hlohovec - Nitrianska 3677/92, 920 01 Hlohovec

Ak hľadáte viac informácií, ako sú otváracie hodiny a adresy našich pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku Lidl na lidl.sk. Väčšina pobočiek na Slovensku má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Aktuálne zľavy a akcie nášho obchodu v Hlohovci

Na našej stránke Kimbino.sk si môžete prezerať aktuálny leták Lidl pre Hlohovec. Leták prináša výhodné zľavy a akcie, ktoré sú dostupné v predajniach Lidl po celom Slovensku.

V obchode Lidl nájdete široký sortiment produktov a naša ponuka je rozmanitá. Medzi najobľúbenejšie značky patria napríklad Pilos, Deluxe, Pikok, Cien a mnohé ďalšie.

V predajniach môžete nakupovať rôzne produkty, ako sú potraviny, nápoje, čerstvé ovocie a zelenina, mliečne výrobky, mäsové výrobky a oveľa viac. V letákoch Lidl pre Hlohovec nájdete zaujímavé ponuky a zľavy na mnoho produktov.

Najnovší leták, nazvaný Lidl leták, je už dostupný na našej stránke. Ak ste zvedaví na aktuálne zľavy a akcie, kliknite tu a presmerujeme vás na aktuálny leták. Platnosť tohto letáku začína od 17.06.2024.

Užite si výhody nákupu v obchode Lidl v Hlohovci a nezmeškajte žiadne z našich zaujímavých ponúk a zľav. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a vždy buďte informovaní o najnovších letákoch Lidl pre Hlohovec.

Využite naše skvelé ponuky a získajte najlepšie ceny a kvalitné produkty v obchode Lidl v Hlohovci!

Lidl Hlohovec leták je tu vždy pre vás

Naša stránka vám prináša pohodlie a jednoduchosť pri prehľadávaní najnovších letákov v Hlohovci. Už sa nemusíte obávať, že vám uniknú najlepšie ponuky. Našou úlohou je priniesť vám tie najaktuálnejšie letáky, aby ste mohli využiť skvelé zľavy a ponuky v Hlohovci.
Samozrejme, predajne Lidl sa okrem Hlohovca nachádzajú aj v ďalších mestách. Medzi ne sa radia napríklad mestá Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava.

Takže ak hľadáte Lidl leták v Hlohovci nemusíte hľadať ďalej. Navštívte našu stránku Kimbino.sk a nájdite všetky aktuálne letáky na jednom mieste. Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku a začnite nakupovať s rozumom.

REKLAMA
REKLAMA