Kimbino
Hlohovec
Kimbino
Hlohovec
REKLAMA

Billa Hlohovec leták na tento týždeň od 17.07.2024

Billa

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Hlohovec- Váš Najobľúbenejší Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Hlohovec. Naša platforma vám poskytuje aktuálne informácie o akciách a ponukách, aby ste boli vždy informovaní o najnovších zliavách a výhodách.

Informácie o Meste Hlohovec

Hlohovec je pôvabné mesto na západnom Slovensku, ktoré sa nachádza v blízkosti rieky Váh. Mesto je známe svojou bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. S výbornou polohou a širokým výberom obchodov a služieb je Hlohovec ideálnym miestom pre váš každodenný nákup.

História Obchodu Billa v Hlohovci

Obchod Billa sa etabloval v meste Hlohovec a otvoril svoju pobočku pred niekoľkými rokmi. Od tej doby sa pobočka Billa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. 

Pobočka Billa v Hlohovci je na tejto adrese:

  • Billa Hlohovec - Adresa: OBchodné centrum Viktória, Hollého 1, 920 01 Hlohovec

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Hlohovci nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Hlohovci

Obchod Billa v Hlohovci vám prináša množstvo zliav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, špeciálne balenia a výhodné zľavy.

Sortiment obchodu Billa je plný kvalitných potravín a produktov pre váš každodenný život. V obchode nájdete čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, mliečne výrobky a ďalšie potraviny. Billa ponúka tiež vlastnú značku Clever, ktorá sa osvedčila v rámci celej siete obchodov. Značka Clever prináša výber výrobkov, ako sú cestoviny, oleje, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny a mnoho ďalších. Tieto výrobky sú kvalitné a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Hlohovci, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie a ponuky pre mesto Hlohovec. Leták je platný od 17.07.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Nechajte sa inšpirovať aktuálnymi ponukami a ušetrite pri každom nákupe v obchode Billa v Hlohovci! Navštívte nás na Kimbino.sk a objavte svet zliav a výhod, ktoré vám prináša obchod Billa v Hlohovci.

Urobte si radosť a využite výhody nákupu v obchode Billa v Hlohovci!

Najčastejšie otázky k Billa Hlohovec

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA