Intersport
3/5

Intersport Dunajská Streda leták od 27.04.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Intersport Dunajská Streda leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Intersport. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Intersport typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Intersport pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 27.04.2022, nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC?

Ak chcete nakupovať v obchode Intersport, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Vysoké Tatry, Martin, Košice, Prešov. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.intersport.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Intersport a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať.

Ako na jednoduché a bezbolestné šetrenie? Predsa cez lacnejšie nákupy!

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Intersport. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Intersport.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Intersport v meste Dunajská Streda

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Intersport
Intersport