Tesco
3.5/5

Tesco Čadca leták od 30.11.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Tesco Čadca leták

3.5/5
Actual brochure
O obchode Tesco počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Tesco je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Tesco svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 30.11.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Chýba v obchode Tesco nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Tesco. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Martin, Košice. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu tesco.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Tesco.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché začať šetriť vďaka výhodným nákupom!

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Tesco sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Tesco nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Tesco v meste Čadca

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Tesco
Tesco