Kimbino
Banská Štiavnica
Kimbino
Banská Štiavnica

Lidl Banská Štiavnica leták na tento týždeň

REKLAMA
Lidl
REKLAMA

Pobočky Lidl v meste Banská Štiavnica a okolí

Pobočky z kategórie v meste Banská Štiavnica

Ďalšie letáky z kategórie

Lidl Banská Štiavnica

Lidl Banská Štiavnica má jednu predajňu, ktorá sa nachádza len kúsok od centra mesta. Jej presnú polohu a otváracie hodiny, si môžete pozrieť na našej stránke lidl.sk. Pri každej návšteve v nej môžete ušetriť desiatky eur. Pred nákupom si však nezabudnite pozrieť aktuálny leták plný skvelých zliav. Medzi obľúbené akcie medzi zákazníkmi patrí napríklad XXL týždeň, Mexický týždeň, Americký týždeň, alebo aj týždeň bezlepkových a BIO výrobkov.

V Lidl letáku nájdete okrem potravín aj iné výrobky. Tie následne nakúpite buď v kamennej predajni alebo na e-shope Lidl shop. Ponuka je každý týždeň aktualizovaná a často sa prispôsobuje sezóne. V lete tu nájdete napríklad produkty do záhrady, v zime príslušenstvo na zimné športy. 

Plánujete nákup v Lidl Banskej Štiavnici? Spíšte si všetko, čo potrebujete, pomocou online letáka, ktorý nájdete tu. Poprípade si počkajte na Lidl leták na budúci týždeň, kde nájdete desiatky nových zliav. 

Plánujete nakupovať v Lidli, no nie v Bardejove? Spoločnosť má prevádzky po celom Slovensku. Nakupujte v mestách ako napríklad Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Nitra a Trnava

Ak ste však v Lidli nenašli to, čo ste hľadali, nakupujte v iných obchodoch. V rovnakej kategórii sa nachádzajú tiež obchody ako napríklad Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna, COOP Jednota a Labaš

REKLAMA
REKLAMA