Kimbino
Žilina
Kimbino
Žilina
REKLAMA
Fresh
3/5

FRESH Žilina leták online (od štvrtka 30.05.2024)

Pobočky Fresh v meste Žilina a okolí

Pobočky z kategórie v meste Žilina

Ďalšie letáky z kategórie

FRESH Žilina leták a informácie o obchode

Vítame Vás na našej stránke Kimbino, ktorá ponúka najnovšie letáky obchodu Fresh Žilina. Pre tých, ktorí možno ešte nepoznajú tento obchod, prinášame pár základných informácií. Žilina je nádherné mesto, ktoré ponúka bohaté možnosti nákupu. Jedným z obchodov, ktoré si obyvatelia môžu vychutnať, je aj Fresh. Obchod nájdete na adrese:

  • Večierka Kajka, Oslobodenia 4/7, Žilina, 010 04

Na oficiálnej stránke obchodu Fresh freshobchod.sk nájdete ďalšie užitočné informácie, ako napríklad otváracie hodiny jednotlivých prevádzok či adresy. Ako už samotný názov napovedá, obchod sa zameriava na čerstvé produkty a na kvalitu. Značka Fresh sa snaží odkryť pravú tvár tradičného obchodu a ponúknuť zákazníkom nielen kvalitné produkty, ale aj príjemný nákupný zážitok.

Aké zľavy a akcie ponúka Fresh Žilina leták?

Vo Fresh Žilina letáku nájdete širokú ponuku zľav a akcií. Kimbino.sk je miestom, kde môžete nájsť letáky každý týždeň a ďalšie užitočné informácie pre nákupy vo vašom meste. V ponuke obchodu Fresh nájdete široký sortiment, vrátane mliečnych výrobkov, chladených a mrazených potravín, trvanlivých potravín, nápojov, tabakového tovaru, drogérie, pekárne, zeleniny a ovocia, mäsa a mnohého ďalšieho. Čo sa týka vlastných značiek, obchod ponúka Fresh, Fresh Exclusive a Bio Fresh produkty, ktoré sú zaručenej kvality a čerstvosti. Ako sme už spomínali, na Kimbino nájdete aj letáky s názvom Fresh Žilina leták, v ktorých nájdete aktuálne zľavy pre tento týždeň. Taktiež odporúčame sledovať ponuku pre držiteľov Fresh karty, ktorá prináša množstvo výhod. Vernostná karta prináša okamžitú zľavu 1% pri každom nákupe a pri nákupe nad 100 eur má držiteľ nárok na 2% zľavu. Týždenne sú pre držiteľov karty pripravené špeciálne akcie a súťaže, a taktiež môžu využívať zľavy u partnerov.

Najčastejšie otázky o obchode Fresh Žilina

1. Ako môžem získať Fresh kartu?

Fresh kartu môžete získať v niektorej z prevádzok obchodu Fresh, alebo aj online na freshobchod.sk.

2. Kedy sa konajú akcie vo Fresh Žilina?

Fresh prináša každý týždeň nové akcie vďaka svojim Fresh Žilina letákom. Najnovší leták platí od 23.05.2024. Všetky aktuálne informácie nájdete na našej stránke Kimbino a na oficiálnej stránke obchodu Fresh freshobchod.sk.

3. Kde môžem nájsť aktualizovanú ponuku zliav a akcií pre obchod Fresh Žilina?

Naša stránka Kimbino vám ponúka aktuálne Fresh Žilina letáky. Taktiež môžete sledovať ponuku na oficiálnej stránke obchodu Fresh freshobchod.sk alebo priamo v prevádzkach obchodu.

Nezabudnite, že na Kimbino nájdete vždy aktuálne letáky s názvom Fresh Žilina leták a ďalšie užitočné informácie pre nákupy vo vašom meste. Zažite svieži a kvalitný nákupný zážitok v obchode Fresh v meste Žilina.

REKLAMA
REKLAMA