Kimbino
Skalica
Kimbino
Skalica
REKLAMA
Tesco
3.5/5

Tesco Skalica leták od 29.05.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Pobočky Tesco v meste Skalica a okolí

Pobočky z kategórie v meste Skalica

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Skalica: Kvalitné Nakupovanie v Malebnom Meste

Vitajte na Kimbino, váš spoľahlivý zdroj aktuálnych Tesco letákov pre Skalicu! Skalica je malebným mestom s bohatou históriou a Tesco je tu pre vás, aby vám prinieslo kvalitné produkty a výhodné ponuky. Tesco stojí pri vás a poskytuje vám všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný nákup.

V Skalici nájdete jednu pobočku Tesco, na nasledovnej adrese:

 • Tesco Mallého 53, 909 01 Skalica

Väčšina pobočiek Tesco má na Slovensku nasledovné otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Skalica

Tesco Skalica prináša množstvo výhod pre svojich zákazníkov, vrátane pravidelných zliav a akcií. Ich široký sortiment obsahuje populárne značky a navyše ponúka aj cenovo dostupné vlastné značky.

V Tesco Skalica nájdete rozmanitý výber produktov. Medzi ne patrí strava, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, suché a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, bohatý sortiment drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek na uspokojenie vašich každodenných potrieb.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Skalici, navštívte našu stránku tu. Pripravili sme pre vás prehľadné informácie, aby váš nákup bol čo najjednoduchší a výhodnejší!

Predajne Tesco sa nachádzajú nielen v meste Skalica, ale aj v ďalších mestách. Napríklad môžete ich nájsť v mestách ako Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Skalica

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Skalicu?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - black friday pre Tesco Skalica. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Skalici?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Skalici sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Skalica?
Tesco Skalica pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Skalica?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Skalica. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Skalica?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Skalica.

REKLAMA
REKLAMA