Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto

Vianoce 2023 s Kimbino - katalógy, letáky, zľavy

Všetky letáky
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vianoce s Kimbinom

Vianoce 2023 už klopú na dvere. Obávate sa, že nestihnete nakúpiť všetky darčeky včas? Vďaka Kimbino katalógom plných zliav je rozhodovanie jednoduché.

Vianočný čas

Čas Vianoc je plný harmonickej atmosféry. Označenie „sviatky pokoja a mieru” je na mieste. Rodiny sa stretávajú, vymieňajú si pozitívnu náladu, zážitky a v neposlednom rade aj darčeky. Práve tie nám vedia počas predvianočnej horúčky spôsobiť hlboké vrásky.

Detská radosť

Najväčšiu starosť si počas Vianoc robíme o darčeky pre deti. Naše milé deťúrence majú od Vianoc vysoké očakávania a vždy sú sklamané, keď si pod stromčekom nájdu pár ponožiek. Kúpte im radšej parádne hračky z Alltoys alebo Dráčika.

Vianočná Nálada

Pohodovú sviatkovú atmosféru vám pomôžu navodiť dekoratívne darčeky z Tedi alebo Jysku. Aby váš vianočný stôl nezíval prázdnotou, zaplňte ho lahôdkami od výmyslu sveta. Chutného kapra z domáceho chovu kúpite v Lidli či v Tescu. Nájdete tam aj do zlatista opečené oblátky, medovníky a perníky. Vzhľadom na to, že Vianoce 2023 sa vo viacerých mestách odohrajú bez tradičných vianočných trhov, množstvo Slovákov musí improvizovať. Kúpte si prísady na vianočný punč, aby ste si ho mohli urobiť v pohodlí domova.

Ďalšie letáky

REKLAMA
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.