Kimbino
Senica
Kimbino
Senica
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Senica leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Senica a okolí

Pobočky z kategórie v meste Senica

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Senica - Váš Najobľúbenejší Obchod v Meste

Vitajte na stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa pre mesto Senica. Sme nezávislou platformou, ktorá vám umožňuje prezerať si aktuálne letáky obchodu Billa, aby ste boli vždy informovaní o najnovších akciách a ponukách.

Informácie o Meste Senica

Senica je krásne mesto nachádzajúce sa na západnom Slovensku. Je obklopené malebnou prírodou a ponúka bohatú históriu a kultúrnu scénu. S bohatou ponukou obchodov a služieb je Senica živým a pulzujúcim miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete.

História Obchodu Billa v Senici

Obchod Billa sa prvýkrát otvoril v meste Senica pred pár rokmi. Od tej doby sa Billa stala dôležitým členom miestneho obchodného prostredia. Pobočku Billa nájdete v Senici na tejto adrese:

  • Billa Senica - Adresa: Čáčovská cesta 12, 905 01 Senica

Ak potrebujete viac informácií, ako napríklad otváracie hodiny a presné adresy všetkých pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Senici

Obchod Billa v Senici vám prináša široký výber zľav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, výhodné balenia a špeciálne zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domáci a každodenný život. Ponúka vám čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a oveľa viac. Sú hrdí na vlastné značky, ako napríklad značka Clever.

Značka Clever je privátnou značkou spoločnosti Billa, ktorá vznikla už v roku 1999 v Rakúsku. Odvtedy sa rozšírila do ďalších európskych krajín a získala veľkú popularitu. Sortiment značky Clever obsahuje široký výber produktov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Sú to kvalitné výrobky za výhodné ceny, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ak chcete získať viac informácií o aktuálnych zľavách a ponukách v obchode Billa v Senici, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Senica. Leták je platný od 29.05.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Senici prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a nájdite najlepšie ponuky pre váš domov a rodinu. Navštívte nás tu a objavte svet zľav a výhod, ktorý vám prináša obchod Billa v Senici.

Najčastejšie otázky k Billa Senica

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA