Kimbino
Rimavská Sobota
Kimbino
Rimavská Sobota
REKLAMA

Tesco Rimavská Sobota leták od 24.07.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Tesco

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Rimavská Sobota: Vaša Cesta k Kvalitnému Nákupu v Meste

Vitajte na Kimbine, vášom zdroji aktuálnych Tesco letákov pre Rimavskú Sobotu! Tesco sa stalo dôležitou súčasťou nákupného zážitku v meste Rimavská Sobota. Už od svojho prvotného otvorenia Tesco zabezpečuje kvalitu a dostupné ceny pre obyvateľov Rimavskej Soboty. V meste nájdete jednu pobočku Tesco, ktorá je pripravená uspokojiť vaše nákupné potreby.

V Rimavskej Sobote nájdete pobočku Tesca na adrese: Cukrovarská 979/01, 979 01 Rimavská Sobota

Väčšina pobočiek Tesco na Slovensku má tieto otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

  • Pondelok 6:00–22:00
  • Utorok 6:00–22:00
  • Streda 6:00–22:00
  • Štvrtok 6:00–22:00
  • Piatok 6:00–22:00
  • Sobota 6:00–22:00
  • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Rimavská Sobota

Pri nakupovaní v Tesco Rimavská Sobota môžete očakávať rôzne zľavy a akcie, ktoré vám pomôžu ušetriť na vašich obľúbených produktoch. V Tesco Rimavská Sobota nájdete pestrý výber produktov. Ponuka zahŕňa potraviny, čerstvé ovocie a zeleninu, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, široký sortiment drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektroniku, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše každodenné potreby. Navyše, môžete sa spoľahnúť na ich kvalitné vlastné značky, ktoré sú cenovo dostupné.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Rimavskej Sobote, navštívte našu stránku tu.

Okrem mesta Rimavská Sobota nájdete predajne Tesco aj v ďalších mestách. Medzi ne patria napríklad mestá Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Rimavská Sobota

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Rimavskú Sobotu?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - leták pre Tesco Rimavská Sobota. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Rimavskej Sobote?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Rimavskej Sobote sú nasledovné:

  • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
  • Sobota: 6:00–22:00
  • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Rimavská Sobota?
Tesco Rimavská Sobota pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Rimavská Sobota?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Rimavská Sobota. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Rimavská Sobota?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Rimavská Sobota.

REKLAMA
REKLAMA