Kimbino
Rimavská Sobota
Kimbino
Rimavská Sobota
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Rimavská Sobota leták na tento týždeň od 22.05.2024

Pobočky Billa v meste Rimavská Sobota a okolí

Pobočky z kategórie v meste Rimavská Sobota

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Rimavská Sobota - Váš obľúbený obchodný partner v Rimavskej Sobote

Vitajte na našej stránke, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa v Rimavskej Sobote! Billa je jednou z najobľúbenejších značiek supermarketov na Slovensku, a sme tu, aby sme vám poskytli informácie o ich aktuálnych ponukách v Rimavskej Sobote.

Informácie o obchode Billa

Billa je reťazec supermarketov s bohatou históriou a kvalitným sortimentom. Na Slovensku má viacero pobočiek a jedna sa nachádza aj v Rimavskej Sobote:

  • Billa Rimavská Sobota - Adresa: Trhové námestie 3510, 979 01 Rimavská Sobota

Na oficiálnej webovej stránke Billa na adrese billa.sk nájdete kompletný zoznam pobočiek v Rimavskej Sobote vrátane otváracích hodín a adries. Otváracie hodiny Billy v Rimavskej Sobote sú nasledovné:

  • Pondelok: 7:00–19:00
  • Utorok: 7:00–19:00
  • Streda: 7:00–19:00
  • Štvrtok: 7:00–19:00
  • Piatok: 7:00–19:00
  • Sobota: 7:00–19:00
  • Nedeľa: 8:00–18:00

Rimavská Sobota - Pokojné mesto v južnej časti Slovenska

Rimavská Sobota je pokojné mesto nachádzajúce sa v južnej časti Slovenska. Mesto je známe svojou príjemnou atmosférou a historickým charakterom. Medzi významné pamiatky patrí Rimavský hrad, ktorý sa týči nad mestom a ponúka nádherný výhľad. Okolie mesta je obklopené krásnou prírodou, kde si môžete vychutnať prechádzky a turistiku.

Rimavská Sobota je aj dôležitým hospodárskym centrom regiónu. Mestský trh je miestom, kde sa stretávajú miestni obyvatelia a návštevníci, aby si zakúpili čerstvé potraviny a tradičné produkty. Mesto ponúka aj rôzne obchody, reštaurácie a kaviarne, kde si môžete vychutnať miestne špeciality.

Aktuálne ponuky v Bille Rimavská Sobota

Billa Rimavská Sobota prináša svojim zákazníkom široký výber zliav a akcií. Na našej stránke Kimbino.sk nájdete aktuálne letáky, v ktorých si môžete prezrieť ponuky a zľavy v Bille Rimavská Sobota. Pravidelne aktualizujeme letáky, aby sme vám priniesli najnovšie a najvýhodnejšie ponuky.

Môžete sa tešiť na široký sortiment produktov značky Billa a aj na našu privátnu značku Clever, ktorá vám prináša viac ako 250 produktov za výhodné ceny. V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje každodenné nákupy - čerstvé ovocie a zeleninu, pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, konzervy a mnoho ďalších.

Navštívte našu stránku Kimbino.sk a prezrite si aktuálny leták s názvom "Billa leták", kde nájdete skvelé zľavy a ponuky na produkty značky Billa aj značky Clever. Nezmeškajte túto príležitosť ušetriť a využiť výhodné ponuky v Billa Rimavská Sobota.

Najčastejšie otázky k Billa RImavská Sobota

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA