Kimbino
Partizánske
Kimbino
Partizánske
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Partizánske leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Partizánske a okolí

Pobočky z kategórie v meste Partizánske

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Partizánske - Váš Najobľúbenejší Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde vám prinášame najnovšie letáky z obchodu Billa pre mesto Partizánske. Sme nezávislou platformou, ktorá vám umožňuje prezerať si aktuálne letáky obchodu Billa, aby ste boli vždy informovaní o najnovších akciách a ponukách.

Informácie o meste Partizánske

Partizánske je krajské mesto v Trenčianskom kraji na západe Slovenska. Mesto má bohatú históriu a ponúka rozmanité možnosti pre zábavu, šport a oddych. S priateľskou atmosférou a bohatou obchodnou ponukou je Partizánske ideálnym miestom pre váš každodenný nákup.

História Obchodu Billa v Partizánskom

Obchod Billa sa prvýkrát otvoril v meste Partizánske v roku 2024. Odvtedy sa počet pobočiek postupne zväčšoval a Billa sa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. V súčasnosti nájdete viacero pobočiek Billa v Partizánskom, ktoré vám poskytujú široký výber potravín a služieb:

  • Billa Partizánske - Adresa: Nitrianska 102, 958 03 Partizánske
  • Billa Partizánske - Adresa: Námestie Slovenského národného povstania 1, 958 01 Partizánske

Ak potrebujete viac informácií, ako napríklad otváracie hodiny a presné adresy všetkých pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Partizánskom

Obchod Billa v Partizánskom vám prináša široký výber zľav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, výhodné balenia a špeciálne zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš domáci a každodenný život. Ponúkame čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a oveľa viac. Sme hrdí na naše vlastné značky, ako napríklad značka Clever.

Značka Clever je privátnou značkou spoločnosti Billa, ktorá vznikla už v roku 1999 v Rakúsku. Odvtedy sa rozšírila do ďalších európskych krajín a získala veľkú popularitu. Sortiment značky Clever obsahuje široký výber produktov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Sú to kvalitné výrobky za výhodné ceny, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ak chcete získať viac informácií o aktuálnych zľavách a ponukách v obchode Billa v Partizánskom, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Partizánske. Leták je platný od 29.05.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Partizánskom prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a nájdite najlepšie ponuky pre váš domov a rodinu. Navštívte nás na Kimbino.sk a objavte svet zľav a výhod, ktorý vám prináša obchod Billa v Partizánskom.

Nechajte sa inšpirovať našimi aktuálnymi ponukami a ušetrite pri každom nákupe v obchode Billa v Partizánskom!

Najčastejšie otázky k Billa Partizánske

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA