Kimbino
Levice
Kimbino
Levice
REKLAMA

Tesco Levice leták od 26.06.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Tesco

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Levice: Kvalitné Nákupy v Srdci Západného Slovenska

Levice sú pôvabné mesto nachádzajúce sa v srdci Západného Slovenska, a Tesco je tu pre vás, aby vám prinieslo kvalitné produkty a výhodné ponuky. Od svojho otvorenia Tesco stojí pri vás a poskytuje vám všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný nákup.

V Leviciach nájdete jednu pobočku Tesco na adrese:

 • Tesco Turecký rad 7, 934 01 Levice

Väčšina pobočiek Tesco v Leviciach má nasledovné otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Levice

Tesco Levice prináša množstvo výhod pre svojich zákazníkov, vrátane pravidelných zliav a akcií. Ich široký sortiment obsahuje populárne značky ako aj cenovo dostupné vlastné značky.

V Tesco Levice nájdete rôznorodý sortiment produktov. Sem patria potraviny, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, bohatý výber drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše každodenné potreby.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Leviciach, navštívte našu stránku tu. Pripravili sme pre vás prehľadné informácie, aby váš nákup bol čo najjednoduchší a výhodnejší!

Okrem mesta Levice nájdete predajne Tesco aj v ďalších mestách. Medzi ne patria napríklad mestá Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Levice

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Levice?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - leták pre Tesco Levice. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Leviciach?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Leviciach sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Levice?
Tesco Levice pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Levice?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Levice. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Levice?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Levice.

REKLAMA
REKLAMA