Kimbino
Kežmarok
Kimbino
Kežmarok
REKLAMA

Tesco Kežmarok leták od 17.07.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Tesco

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Kežmarok: Kvalitné Nákupy v Srdci Tatier a Spiša

Kežmarok je krásne mesto ležiace v srdci Tatier a Spiša, a Tesco je tu pre vás, aby vám prinieslo kvalitné produkty a výhodné ponuky.

V Kežmarku nájdete jednu pobočku Tesco na adrese:

 • Tesco Tvarožnianská 2332/9 Kežmarok, 060 01

Väčšina pobočiek Tesco v Kežmarku má nasledovné otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Kežmarok

Tesco Kežmarok prináša množstvo výhod pre svojich zákazníkov, vrátane pravidelných zliav a akcií. Ich široký sortiment obsahuje populárne značky ako aj cenovo dostupné vlastné značky.

V Tesco Kežmarok nájdete pestrofarebný výber produktov. Patrí sem potraviny, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, široký sortiment drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše každodenné potreby.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Kežmarku, navštívte našu stránku tu. Pripravili sme pre vás prehľadné informácie, aby váš nákup bol čo najjednoduchší a výhodnejší!

Predajne Tesco sa nachádzajú nielen v meste Kežmarok, ale aj v ďalších mestách. Napríklad môžete ich nájsť v mestách ako Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Kežmarok

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Kežmarok?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - leták pre Tesco Kežmarok. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Kežmarku?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Kežmarku sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Kežmarok?
Tesco Kežmarok pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Kežmarok?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Kežmarok. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Kežmarok?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Kežmarok.

REKLAMA
REKLAMA