Metro
3/5

Metro Gelnica leták od 14.09.2022 - aktuálna akcia

Metro Gelnica leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Metro. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode Metro sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Metro prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

V mnohých slovenských mestách môžete nakupovať v obchode Metro. A ktoré to sú? Napríklad Bratislava, Nitra, Zvolen, Košice. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.metro.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Metro je oveľa pohodlnejšia.

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Akčná ponuka obchodu Metro býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu Metro nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Metro
Metro