Kimbino
Stará Turá
Kimbino
Stará Turá
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Stará Turá leták na tento týždeň od 29.05.2024

Pobočky Billa v meste Stará Turá a okolí

Pobočky z kategórie v meste Stará Turá

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Stará Turá - Váš najobľúbenejší obchodný partner

Stará Turá, nádherné mesto na západnom Slovensku, je domovom mnohých obyvateľov, ktorí hľadajú vynikajúce možnosti nákupu. A práve preto sme tu s novým letákom od Billa, popredného maloobchodného reťazca so širokou ponukou kvalitných potravín a tovaru pre domácnosť.

História Billa v Starkej Turej

Billa otvorila svoju pobočku v Starej Turej pred pár rokmi. Od tej doby získali dôveru miestnych obyvateľov a sú tu, aby vám priniesli široký výber tovaru a výhodné nákupy.

Ak hľadáte najbližšiu pobočku Billa v Starkej Turej, nájdete ju na tejto adrese:

  • Billa Stará Turá - Adresa: Husitská cesta 5, 916 01 Stará Turá

Kompletné informácie o otváracích hodinách a presné adresy všetkých pobočiek nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina pobočiek na Slovensku má nasledujúce otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Zľavy a akcie v Billa Stará Turá

Billa v Starkej Turej prináša množstvo výhodných akcií, ktoré oceníte. Sú tu pre vás s rôznymi zľavami a ponukami, aby vám umožnili uskutočniť skvelé nákupy.

V sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre vašu domácnosť. Billa ponúka čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso a ryby a mnoho ďalších potravín. Majú aj vlastné značky a produkty, ako sú produkty značky Clever, ktoré vám prinášajú vysokú kvalitu za výhodné ceny.

Ak si chcete prezrieť aktuálny leták s výhodami a ponukami pre Starú Turú, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tu nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták", ktorý je platný od 29.05.2024. Ak chcete využiť tieto skvelé ponuky, kliknite tu a dostanete sa priamo na leták.

Billa v Starkej Turej je tu, aby vám poskytla skvelý nákupný zážitok s kvalitnými produktmi a výhodnými cenami. Navštívte Billu ešte dnes a využite všetky výhody, ktoré vám ponúka obchod Billa!

Najčastejšie otázky k Billa Stará Turá

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb."

REKLAMA
REKLAMA