Kimbino
Piešťany
Kimbino
Piešťany
REKLAMA
Tesco
3.5/5

Tesco Piešťany leták od 29.05.2024 » budúci a aktuálny týždeň

Pobočky Tesco v meste Piešťany a okolí

Pobočky z kategórie v meste Piešťany

Ďalšie letáky z kategórie

Tesco Piešťany: Kvalitné Nákupy v Kúpeľnom Meste Slnka a Lásky

Piešťany sú známe kúpeľné mesto Slnka a Lásky, a Tesco je tu pre vás, aby vám prinieslo kvalitné produkty a výhodné ponuky. Od svojho otvorenia Tesco stojí pri vás a poskytuje vám všetko, čo potrebujete pre váš pohodlný nákup.

V Piešťanoch nájdete pobočku Tesco na adrese:

 • Tesco N. Teslu 4711/25, 921 01 Piešťany

Väčšina pobočiek Tesco v Piešťanoch má nasledovné otváracie hodiny:

Deň Otváracie Hodiny

 • Pondelok 6:00–22:00
 • Utorok 6:00–22:00
 • Streda 6:00–22:00
 • Štvrtok 6:00–22:00
 • Piatok 6:00–22:00
 • Sobota 6:00–22:00
 • Nedeľa 7:00–21:00

Výhody Nakupovania v Tesco Piešťany

Tesco Piešťany prináša množstvo výhod pre svojich zákazníkov, vrátane pravidelných zliav a akcií. Ich široký sortiment obsahuje populárne značky ako aj cenovo dostupné vlastné značky.

V Tesco Piešťany nájdete rozmanitý sortiment produktov. Sem patria potraviny, čerstvé ovocie a zelenina, mäsové výrobky, mliečne výrobky, pečivo a pekárenské výrobky, sušené a konzervované potraviny, mrazené výrobky, nápoje vrátane alkoholických aj nealkoholických, široký výber drogérie a hygienických potrieb, čistiace prostriedky, elektronika, oblečenie, domáce potreby a mnoho ďalších položiek pre vaše každodenné potreby.

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych akciách, letákoch a otváracích hodinách Tesco v Piešťanoch, navštívte našu stránku tu. Pripravili sme pre vás prehľadné informácie, aby váš nákup bol čo najjednoduchší a výhodnejší!

Samozrejme, predajne Tesco sú prítomné nielen v meste Piešťany, ale aj v iných mestách. Napríklad ich nájdete v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen a Martin.

Často Kladené Otázky ohľadom Tesco Piešťany

1. Kde Môžem Nájsť Najnovší Tesco Leták pre Piešťany?
Na našej stránke Kimbino nájdete aktuálny Tesco Hypermarket - black friday pre Tesco Piešťany. Stačí kliknúť tu a budete mať prístup k najnovším akciám a zľavám.

2. Aké Sú Otváracie Hodiny Pobočky Tesco v Piešťanoch?
Otváracie hodiny väčšiny pobočiek Tesco v Piešťanoch sú nasledovné:

 • Pondelok až Piatok: 6:00–22:00
 • Sobota: 6:00–22:00
 • Nedeľa: 7:00–21:00

Pre presné informácie navštívte oficiálnu stránku Tesco.

3. Aké Druhy Zliav a Akcií Môžem Očakávať v Tesco Piešťany?
Tesco Piešťany pravidelne ponúka rôzne zľavy a akcie na rôzne produkty. Okrem známych značiek tu nájdete aj vlastné značky Tesco, ktoré zabezpečujú kvalitu za dostupné ceny.

4. Ako Často Sú Aktualizované Letáky na Kimbino Pre Tesco Piešťany?
Na Kimbino sa snažíme udržiavať vás v obraze ohľadom najnovších letákov a akcií Tesco Piešťany. Aktualizácie sú pravidelné, takže vám neuniknú žiadne výhodné ponuky.

5. Kde Môžem Nájsť Viac Informácií o Produktoch a Značkách v Tesco Piešťany?
Na oficiálnej stránke Tesco [tesco.sk] nájdete ďalšie informácie o sortimente, značkách a produktoch, ktoré sú dostupné v pobočkách Tesco Piešťany.

REKLAMA
REKLAMA