Takko
3/5

Takko Komárno leták od budúceho týždňa - aktuálna akcia

REKLAMA

Takko Komárno leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Takko. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Za skvelé ceny si v obchode Takko môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC.

Obchod Takko má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.takko.com/sk-sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Takko online.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Takko a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Takko vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Takko v meste Komárno

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Takko
Takko