Kimbino
Kolárovo x
Kimbino
Kolárovo x
REKLAMA
Fresh
3/5

FRESH Kolárovo leták online (od štvrtka 18.04.2024)

Pobočky Fresh v meste Kolárovo a okolí

Pobočky z kategórie v meste Kolárovo

Ďalšie letáky z kategórie

Aktuálny leták z obchodu Fresh Kolárovo

Vitajte v meste Kolárovo, kde Vám predstavujeme najnovší leták obchodu Fresh. Naša spoločnosť Kimbino Vám ponúka jednoduchý a prehľadný spôsob, ako byť stále v kontakte so skvelými akciami a zľavami obchodu Fresh vo Vašom meste. Obchod Fresh Kolárovo sa nachádza na adrese:

  • Fresh Kolárovo, Rábska 2, Kolárovo

Pre presný prehľad adries a otváracích hodín jednotlivých pobočiek navštívte oficiálnu webovú stránku freshobchod.sk.

Značka Fresh má bohatú históriu a jej hlavným cieľom je ponúknuť zákazníkom kvalitné a čerstvé potraviny za výhodné ceny. Okrem toho sa Fresh snaží prispievať k udržateľnému životnému štýlu a ponúka aj biopotraviny v rámci svojho sortimentu.

Leták Fresh Kolárovo

Fresh Kolárovo leták ponúka širokú škálu produktov v oblasti mliečnych výrobkov, chladených a mrazených potravín, trvanlivých potravín, nápojov (alkoholických aj nealkoholických), tabaku, drogérie, pekárstva, zeleniny a ovocia, mäsa a ďalších. Navyše, obchod má aj vlastné značky ako Fresh, Fresh Exclusive a Bio Fresh s kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. Na našej webovej stránke Kimbino.sk môžete nájsť aktuálny leták z obchodu Fresh Kolárovo s najnovšími zľavami a ponúkanými produktmi. V tomto Fresh letáku nájdete všetky aktuálne akcie a zľavy na jednom mieste, aby ste ušetrili čas a peniaze. Fresh leták ponúka zľavy už od 11.04.2024, takže nezmeškajte túto skvelú príležitosť na nákup za skvelé ceny.

Fresh karta je vernostný program, ktorý prináša mnoho výhod pre zákazníkov. Jednoduchým vstupom do vernostného programu získate okamžitú zľavu 1% pri každom nákupe. Ak bude hodnota Vášho nákupu v jednom mesiaci presahovať 100 eur, získate ďalšie zvýhodnenie v podobe 2% zľavy z každého nákupu v nasledujúci mesiac. Okrem toho, držitelia Fresh karty majú každý týždeň prístup k špeciálnym akciám a zľavám na rôzne produkty. Exkluzívne súťaže, zľavy u partnerov a prehľad nákupov sú len niektoré z výhod, ktoré Vám ponúka Fresh karta.

Najčastejšie otázky o obchode Fresh Kolárovo

1. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Fresh karta?

Ak chcete získať výhody z vernostného programu Fresh karta, stačí si vyplniť formulár priamo v pobočke obchodu Fresh v meste Kolárovo alebo online na webovej stránke freshobchod.sk. Jednoducho stačí vyplniť svoje osobné údaje a karta Vám bude vydaná ihneď pri nákupe.

2. Kde možné nájsť aktuálny leták Fresh Kolárovo?

Náš web Kimbino poskytuje najnovšie letáky z obchodu Fresh v meste Kolárovo na našej webovej stránke tu. Najnovší leták s aktuálnymi zľavami a ponúkanými produktmi je k dispozícii vždy v digitálnej forme.

3. Kde sa dá nájsť presná adresa a otváracie hodiny pobočiek obchodu Fresh?

Adresy a otváracie hodiny jednotlivých pobočiek obchodu Fresh nájdete na oficiálnej webovej stránke obchodu freshobchod.sk. Jednoducho si vyberte pobočku, ktorú chcete navštíviť a nájdete tam všetky potrebné informácie. 

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Kolárovo x
Kimbino
Fresh

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.