Kimbino
Humenné
Kimbino
Humenné

Billa Humenné leták na tento týždeň od 19.06.2024

REKLAMA
Billa
REKLAMA

Pobočky Billa v meste Humenné a okolí

Pobočky z kategórie v meste Humenné

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Humenné - Váš Oblúbený Obchod v Meste

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Humenné. Sme tu pre vás ako nezávislá platforma, ktorá vám prináša aktuálne informácie o akciách a ponukách, aby ste boli vždy v obraze.

Informácie o Meste Humenné

Humenné je pôvabné mesto nachádzajúce sa na východe Slovenska. Je známe svojou bohatou históriou, kultúrnym dedičstvom a nádherným prírodným okolím. Mesto ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom širokú škálu obchodov, reštaurácií a zábavných možností.

História Obchodu Billa v Humennom

Obchod Billa otvorila svoju pobočku v meste Humenné s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre miestnych obyvateľov. Odvtedy sa Billa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia.

Pobočka v Humennom má nasledovnú adresu:

  • Billa Humenné - Adresa: Laborecká 68, 066 01 Humenné

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Humennom nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Humennom

Obchod Billa v Humennom vám prináša rôzne zľavy a akcie, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na výhodné ceny, špeciálne ponuky a výhody Billa Bonus karty.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš každodenný život. Ponúkam čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mliečne výrobky, chutné lahôdky a ďalšie potraviny. Billa tiež ponúka široký výber vlastnej značky Clever, ktorá prináša výrobky ako cestoviny, oleje, ryžu, konzervy, múku, ovocie a zeleninu, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Humennom, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Humenné. Leták je platný od 12.06.2024 a poskytuje vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Najčastejšie otázky k Billa Humenné

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA