Kimbino
Fiľakovo
Kimbino
Fiľakovo
REKLAMA

Billa Fiľakovo leták na tento týždeň od 17.07.2024

Billa

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Fiľakovo - Váš najobľúbenejší obchodný partner

Vitajte na stránke Kimbino.sk, kde nájdete najnovšie letáky obchodu Billa pre mesto Fiľakovo. Sme nezávislou platformou, ktorá vám prináša aktuálne informácie o akciách a ponukách obchodu Billa, aby ste boli vždy v obraze.

Informácie o Meste Fiľakovo

Fiľakovo je malebné mesto na juhu Slovenska, ktoré sa nachádza v blízkosti hraníc s Maďarskom. Je známe svojou bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom. Mesto ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom širokú paletu obchodov, služieb a atrakcií.

História Obchodu Billa v Fiľakove

Obchod Billa otvorila svoju pobočku v meste Fiľakovo s cieľom priniesť kvalitné potraviny a služby pre obyvateľov tohto regiónu. Odvtedy sa pobočka Billa stala dôležitou súčasťou miestneho obchodného prostredia. Pobočka Billa vo Fiľakove má nasledovnú adresu:

  • Billa Fiľakovo - Adresa: Námestie padlých hrdinov 1861, 986 01 Fiľakovo

Presné otváracie hodiny a ďalšie informácie o jednotlivých pobočkách Billa v Fiľakove nájdete na oficiálnej webovej stránke Billa na billa.sk. Väčšina obchodov Billa na Slovensku má podobné otváracie hodiny:

  • Pondelok 7:00–21:00
  • Utorok 7:00–21:00
  • Streda 7:00–21:00
  • Štvrtok 7:00–21:00
  • Piatok 7:00–21:00
  • Sobota 7:00–21:00
  • Nedeľa 8:00–20:00

Akciové Ponuky a Zľavy v Obchode Billa v Fiľakove

Obchod Billa v Fiľakove vám prináša širokú paletu zliav a ponúk, ktoré vám pomôžu ušetriť pri každom nákupe. Môžete sa tešiť na rôzne akciové ceny, výhodné balenia a špeciálne zľavy.

V sortimente obchodu Billa nájdete všetko, čo potrebujete pre váš každodenný život. Ponúka čerstvé ovocie a zeleninu, chutné lahôdky, kvalitné mliečne výrobky a ďalšie potraviny. Billa tiež ponúka vlastnú značku Clever, ktorá vám prináša široký výber výrobkov, ako sú cestoviny, oleje, ryža, konzervy, múka, ovocie a zelenina, mrazené potraviny, mliečne výrobky a krmivo pre domáce zvieratá. Tieto výrobky sú známe svojou kvalitou a dostupné za výhodné ceny.

Ak chcete získať najnovšie informácie o aktuálnych zliavach a ponukách v obchode Billa v Fiľakove, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tam nájdete aktuálny leták s názvom "Billa leták", ktorý obsahuje všetky aktuálne akcie, zľavy a ponuky pre mesto Fiľakovo. Leták je platný od 17.07.2024 a ponúka vám skvelé príležitosti na nákup za výhodné ceny.

Využite všetky výhody, ktoré vám Billa v Fiľakove prináša. Nezmeškajte žiadnu akciu a objavte najlepšie ponuky pre váš domov

Najčastejšie otázky k Billa Fiľakovo

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA