KON - RAD
3/5

KON - RAD Banská Bystrica leták od 01.09.2022 - aktuálna akcia

KON - RAD Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod KON - RAD! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu KON - RAD a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. KON - RAD prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od môžete nájsť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, Koruna, Kraj. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu KON - RAD nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Bratislava. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.kon-rad.eu.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu KON - RAD.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
KON - RAD
KON - RAD